Hyundai та Kia відкликають 48 тисяч автомобілів через виробничі недоліки

Hyundai, Hyundai Tucson, Hyundai Santa Cruz, Kia Telluride, Авто, Автомобілі, Ремонт, Відгук, Кроссовери, Пікапи
Фото: Hyundai | Відкликання торкнеться моделей Hyundai Tucson та Santa Cruz, а також Kia Telluride

В автомобілів Hyundai виявлено проблеми із молдингами на даху, які можуть від'єднатися. У Kia Telluride у деяких випадках не розкривалися або відключалися бічні подушки безпеки другого ряду.

Related video

Hyundai та Kia збираються відкликати 48 тисяч автомобілів трьох моделей через виробничі недоліки. Вони пов'язані з подушками безпеки та молдингами на даху. Про це повідомили на сайті Autoevolution.

Відкликання торкнеться кросоверів Hyundai Tucson і Kia Telluride, а також пікап Hyundai Santa Cruz. Усі вони призначені для американського ринку.

Hyundai Tucson і Santa Cruz виявили проблеми з молдингами на даху, які можуть від'єднатися. Виробник поклав провину на постачальника Keumgang, який надав затискачі для кріплення.

Hyundai Santa Cruz Fullscreen
Hyundai Santa Cruz і Tucson знайшли проблеми з молдингами на даху
Фото: Hyundai

У звіті компанії сказано, що власники проблемних автомобілів можуть визначити молдинги даху, що відшаровуються, по шуму вітру в районі даху або видимому підйому/зміщенню молдингів. Всього відкликають 10 528 пікапів Santa Cruz, випущених у 2022 та 2023 роках, та 5576 кросоверів Tucson, зібраних у 2022 році.

Важливо
BMW відкликає 14 тисяч своїх електромобілів через збій в електроніці
BMW відкликає 14 тисяч своїх електромобілів через збій в електроніці

Дилери та власники будуть проінформовані про це відкликання не пізніше за 1 квітня. Якщо цей недолік було виправлено за кошти власника авто, йому повинні відшкодувати всі витрати на ремонт.

Крім цього Kia хоче відкликати 31 943 кросовери Telluride, які випустили з 1 вересня 2022 року по 23 січня 2023 року. При виробництві цих автомобілів було допущено виробничу помилку, через яку бічні подушки безпеки другого ряду відключалися або розкривалися неправильно. Причина у пошкодженому джгуті дротів.

Kia Telluride Fullscreen
Через пошкоджені джгути проводів у Kia Telluride можуть не спрацювати бічні подушки безпеки другого ряду
Фото: Kia

Як і у випадку з Hyundai Tucson та Santa Cruz, Kia звинуватила в інциденті постачальника джгутів дротів. За словами компанії, постачальник надав джгути дротів меншого розміру, ніж потрібно.

Раніше Фокус писав, що в Китаї відкликають близько 200 тисяч гібридних автомобілів Honda.