У "Дії" з'являться нові корисні послуги для водіїв: перші подробиці

Дія, Авто, Автомобілі, Україна, Послуги, Цифрові послуги, Продаж авто, Українці, МВС, Сервіс, Реєстрація авто
Фото: Facebook | У МВС хочуть позбутися обов'язкової технічної експертизи під час продажу автомобілів

Міністр внутрішніх справ України анонсував нові послуги для водіїв у "Дії". Вже з вересня можна буде придбати чи продати автомобіль онлайн.

Related video

В Україні планують перевести весь процес купівлі-продажу автомобілів у цифровий формат через сервіс "Дія". Про це повідомили на сайті Interfax-Україна.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував нові послуги для водіїв у "Дії". Вже в серпні номери для авто можна буде купити онлайн, а у вересні будуть доступні послуги купівлі-продажу транспортних засобів.

"З вересня спільно з Мінцифрою плануємо перевести весь процес купівлі-продажу авто у цифровий варіант — у "Дію". Для цього будуть потрібні лише продавець-покупець і два смартфони у них", — сказав міністр внутрішніх справ України.

У МВС хочуть позбутися обов'язкової технічної експертизи під час продажу автомобілів. Це позбавить українців черг і унеможливить давання хабарів.

Технічна експертиза автомобілів залишиться лише за першої реєстрації. Проте її можна буде виконати й за бажанням покупця.

Крім цього, з червня можна буде реєструвати транспортні засоби прямо в автосалоні. Більше не потрібно буде приїжджати до сервісного центру МВС.

Важливо
Для водіїв в Україні скасовується одне з обмежень: що можна робити за кермом
Для водіїв в Україні скасовується одне з обмежень: що можна робити за кермом

Ще одним нововведенням стане скасування транзитних номерів для авто. Натомість водії зможуть купити постійні номери онлайн.

Раніше Фокус писав, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає дерегуляцію та детінізацію ринку вживаних автомобілів.