В Україні дозволили складати іспити на права необмежену кількість разів

Водій, Водії, Україна, Українці, Права, ПДР, Водійські права, Іспити, Іспити на права, Іспити на права
Фото: pixabay.com | В Україні буде простіше скласти практичні іспити на водійське посвідчення

У разі неуспішного проходження інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів становить не менше 10 календарних днів. Успішне складання практичного іспиту вважається дійсним два роки.

Related video

МВС України скасувало обмеження на кількість спроб складання практичних іспитів на водійське посвідчення. Крім цього для учнів підготували ще кілька змін. Про це розповіли у Facebook-акаунті відомства.

Тепер усі учні отримують необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту протягом року після завершення навчання в автошколі. Також усім учнями надається необмежена кількість спроб для складання практичного іспиту протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки.

У МВС зазначили, що в разі неуспішного проходження інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів становить не менше ніж 10 календарних днів. Тільки після цього проміжку часу кандидати у водії можуть знову спробувати скласти іспити.

Варто зазначити, що результат успішно складеного теоретичного іспиту вважається дійсним протягом одного року. Успішне складання практичного іспиту вважається дійсним два роки.

Важливо
Без автошкіл: українцям дозволили самостійно вивчати ПДР
Без автошкіл: українцям дозволили самостійно вивчати ПДР

Ще однією зміною став оновлений екзаменаційний лист практичного іспиту. Тепер у ньому краще визначено типові помилки та критерії для оцінки здібностей кандидата у водії.

Раніше Фокус писав, що за перший тиждень після оновлення іспитів на водійські права в Україні тільки 23% учнів склали теоретичну частину.