"Мені здається, це перебір": Мягков назвав щорічний показ "Іронії долі" збоченням

Росія, фільм, Андрій Мягков, актор, Новий рік
Фото: Кадр из фильма "Ирония судьбы, или с легким паром" | Андрій Мягков

Актор Андрій Мягков не переглядає фільм в Новий рік, але згадує зйомки з теплотою.

Related video

Радянському і російському актору Андрію Мягкову, який зіграв роль Жені Лукашина у фільмі "Іронія долі, або З легким паром", не подобається традиція щорічного показу напередодні Нового року цієї кінострічки. Про це актор сказав в коментарі "Комсомольській правді".

"Не можна сказати, що це мій улюблений фільм, тому що кожен рік показувати по кілька разів будь-який шедевр — це збочення, це здасться набридливим", — вважає Мягков.

Він зазначив, що не можна бути набридливим і нав'язливим глядачеві.

"Мені здається, це перебір. А комусь здається, що дуже добре", — сказав актор.

Мягков зазначив, що сам не переглядає фільм в Новий рік, але згадує зйомки з теплотою. За словами актора, сам він сприймає фільм як новорічну історію любові. Фільм "Іронія долі, або З легким паром" був знятий Ельдаром Рязановим, прем'єра відбулася 31 грудня 1975 року.

Відзначимо, шостий апеляційний адміністративний суд своїм рішенням від 06.10.2020 року за позовом телеканалу Інтер до Нацради з питань ТБ і радіомовлення підтвердив правомірність "оголошення попередження" телеканалам за показ фільмів, учасниками яких є персони, внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Національна рада визнав випадок порушенням Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Йшлося про показ телеканалом "Інтер" фільмів "Іронія долі" і "Москва сльозам не вірить" напередодні Нового року-2018.