Кінофестиваль в Швеції шукає добровольців для перегляду фільмів в ізоляції на острові-маяку

Гетеборзький кінофестиваль, кінофестиваль, Швеція, добровольці, фільми, острів, маяк
Фото: goteborgfilmfestival.se | Острів-маяк Патер Ностер.

Добровольці повинні вести щоденний відеоблог про експеримент.

Related video

У Швеції Гетеборзький кінофестиваль оголосив про пошуки добровольця, який готовий відправитися на тиждень на відокремлений острів-маяк Патер Ностер.

Як повідомляється на сайті фестивалю, добровольцю необхідно буде на самоті подивитися 60 фільмів з програми фестивалю. Для нього будуть підготовлені комфортні умови: їжа, напої та зручне ліжко. А ось ноутбук, смартфон і книги на маяку будуть заборонені.

"Все, що вам доступно — спостереження за хвилями і перегляд фільмів", — сказав арт-директор Гетеборзького фестивалю Йонас Холмберг.

Він назвав гала-показ для однієї людини досить неординарним досвідом, але уточнив, що експеримент повинен стати свого роду елементом нової реальності, "коли місця, відомі своєю багатолюдністю і повним життям, тепер раптово порожні".

Добровольці повинні вести щоденний відеоблог про експеримент і повинні бути емоційно і психологічно підготовлені до тижня ізоляції.

Заявки на участь почали приймати 4 січня, а переможця назвуть 19 січня. На маяк він відправиться 30 січня.

Ідея ізоляції з'явилася у організаторів на тлі пандемії коронавірусу, коли багато хто воліє дивитися фільми вдома, а не в кінотеатрах, як раніше.

Гетеборзький кінофестиваль вперше було проведено в 1979 році. На першому Гетеборгському кінофестивалі в трьох залах було показано 17 фільмів, які подивилося три тисячі відвідувачів. Сьогодні цей фестиваль є найбільшим в Скандинавії. Тут щорічно протягом десяти днів в січні-лютому показують приблизно 450 фільмів з шістдесяти країн. Гетеборзький кінофестиваль відіграє важливе значення з точки зору укладення договорів в області кіноіндустрії.

Відзначимо, раніше в Великобританії оголосили конкурс на позицію вегана-м'ясоїда. Компанія Vegan Liftz шукала людей, які бажають взяти участь в експерименті, в рамках якого на цілий місяць учасникам доведеться відмовитися від м'яса і стати веганами. При цьому, людям обіцяли заплатити 2 тисячі фунтів для британців, і $ 2500 — для учасників з США.

Раніше вчені з Інституту космічної медицини і фізіології в Тулузі шукали добровольців-чоловіків, які готові були два місяці лежати в ліжку.