Від Джокера до Наполеона. Хоакін Фенікс зіграє Бонапарта в новому фільмі Рідлі Скотта

Хоакін Фенікс, Наполеон, Джокер
Фото: колаж Фокус

Акторові вже доводилося грати імператора у фільмі британського режисера.

Related video

46-річний голлівудський актор Хоакін Фенікс зіграє французького імператора і полководця Наполеона Бонапарта в новому фільмі Рідлі Скотта "Kitbag", передає Deadline.

Назва картини перекладається як "Речовий мішок" і є відсиланням до приказки "У кожному солдатському речмішку захований маршальський жезл". Фільм буде новим поглядом режисера на біографію Наполеона, показавши його походження, прагнення до влади крізь призму відносин з дружиною Жозефіною. Крім того, автори хочуть продемонструвати знамениті битви полководця, його безжальні амбіції і неймовірний стратегічний розум.

За сценарій стрічки відповідає Девід Скарпа. Він уже працював зі Скоттом, написавши сценарій до картини "Всі гроші світу".

"Kitbag" буде не першою роботою британського режисера, де порушені наполеонівські часи. У 1977 році він дебютував з картиною "Дуелянти" про протистояння двох солдатів армії Бонапарта.

"Наполеон — людина, яким я завжди захоплювався. Він з'явився з нізвідки, щоб правити всім, але весь цей час він вів романтичну війну зі своєю перелюбною дружиною Жозефіною. Він підкорив світ, щоб спробувати завоювати її любов, а коли у нього не вийшло, він хотів знищити її, і в процесі знищив себе ", — зізнавався Скотт.

Вибір Хоакіна Фенікса на головну роль в картині був не випадковим. Скотт вже знімав актора у фільмі "Гладіатор", де той зіграв римського імператора Коммода.

"Жоден актор не зміг би втілити Наполеона так, як Хоакін. Він створив одного з найскладніших імператорів в історії кіно в" Гладіаторі ", а ми створимо іншого з його Наполеоном", — заявив режисер.

Хоакін Фенікс, імператор Fullscreen
Хоакін Фенікс в ролі імператора Коммода у фільмі "Гладіатор"
Фото: Скриншот

Зараз команда продовжує пошуки виконавиці головної жіночої ролі.

Зйомки нового фільму, які почнуться в Великобританії в 2022 році, профінансує Apple Studios. Скотт буде продюсувати картину через Scott Free Productions, яка уклала перший контракт на телевізійні проєкти з Apple TV Plus, разом з Кевіном Уолшем.

Хоакін Фенікс отримав премію "Оскар" в номінації "Краща чоловіча роль" за фільм "Джокер" в 2020 році. Роль Джокера принесла йому також "Золотий глобус", нагороду Гільдії кіноакторів США, премії Critics Choice Movie Awards і Британської академії кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA).

Нагадаємо, в січні минулого року зірка фільму "Джокер" залишив церемонію нагородження в The Shrine Auditorium в Лос-Анджелесі і відправився на бдіння біля бійні, куди привезли свиней. Хоакін Фенікс навіть не зняв смокінг, коли приєднався до інших учасників акції.

10 січня 2020 року Хоакін Фенікс був затриманий під час мітингу проти кліматичних змін.