Спейсі повертається до кар'єри кіноактора через три роки після звинувачень в домаганнях

Кевін Спейсі, фільм, зйомки, фото
Фото: скриншот | Кевін Спейсі в суді в 2019 році

Поки жодне з численних звинувачень кіноактора не доведене в суді.

Американський актор Кевін Спейсі, якого звинувачували в сексуальгних домаганнях, повертається до кар'єри кіноактора, повідомляє Yahoo! News.

Він отримав головну роль у фільмі L'uomo che disegnò Dio ("Людина, яка привернла Бога"). Продюсером фільму став Франко Неро, чоловік Ванесси Редгрейв, яка також зайнята в цьому фільмі.

В сюжеті є відгомони історії самого Спейсі: він повинен зіграти детектива, який розслідує звинувачення в педофілії, висунуті проти сліпого художника.

Сам Неро грає цього художника, який може намалювати точні риси будь-якої людини, просто слухаючи її голос. Він потрапляє на телешоу талантів, і розголос призводить до того, що художника звинувачують в сексуальному насильстві.

"Я був би щасливий повернути Кевіна на знімальний майданчик. Ми чекаємо закінчення пандемії, щоб почати з того місця, де була перервана наша підготовча робота", — сказав Неро.

Ванесса Редгрейв, Франко Неро, фото
Ванесса Редгрейв з чоловіком, Франко Неро

У 2017 році на насильство і домагання з боку Спейсі скаржилися майже два десятки особ, але звинувачення були відкликані прокуратурою.

Після звинувачень роль Спейсі у фільмі Рідлі Скотта "Всі гроші світу" передали іншому акторові, його також зняли з останнього сезону популярної політичної драми Netflix "Картковий будинок".

У вересні 2020 роки актор Ентоні Репп і неназваний чоловік подали проти Спейсі спільний позов про сексуальні домагання, які нібито відбувалися в 1980-х роках. Суддя зобов'язав аноніма розкрити своє ім'я, і той вирішив відкликати позов.

Проте, Спейсі зіштовхується з розглядами в судах США за позовами про зловживання. Королівська прокуратура також вирішує, чи висувати йому звинувачення в сексуальному посяганні, яке нібито мало місце під час його роботи в якості художнього керівника лондонського Old Vic в період з 2004 по 2015 рік.

Зйомки L'uomo che disegnò Dio повинні початися в північному італійському місті Турині.

Також в Італії Спейсі вперше з'явився на публіці після звинувачень. У серпні 2019 року він взяв участь в читаннях в Римі. Спейсі несподівано з'явився, щоб прочитати вірш Габріеле Тінті "Боксер" про бійця, якого використовували для розваги, а потім залишили спливав кров'ю біля рингу.

Нагадаємо, раніше Фокус, напередодні 60-річчя Спейсі, привів ТОП-7 ролей цього актора.

У грудні 2018 Спейсі виступив в образі головного героя "Карткового будинку" Френка Андервуда. У відео, яке називається Let me be Frank ("Дозвольте мені бути відвертим" або "Дозвольте мені бути Френком"), він звернувся до глядачів з трихвилинним монологом. "Ви б не стали вірити в найгірше без доказів, адже так? Ви б не поспішали засуджувати, не спираючись на факти, чи не так? Або так? Ні, ви б не стали. Ви досить розумні для цього", — сказав Спейсі в відео. Він додав, що в житті і в мистецтві не можна втрачати жодної деталі.