"Це виніс мозку". Передпродажі квитків на "Аватар-2" в Україні в 3 рази перевищують середні показники

кадр з фільму "Аватар-2: Шлях води"
Кадр із фільму "Аватар-2: Шлях води"

У "Планеті кіно" розповіли Фокусу, що ті, кому пощастило побувати на закритих показах майбутнього фільму, високо хвалять стрічку за візуальні ефекти, якість зйомок та історію.

Related video

Напередодні офіційної прем'єри мегаблокбастера Джеймса Кемерона "Аватар: Шлях води" Фокус поцікавився у мережі кінотеатрів "Планета кіно": яка реакція українських глядачів? Вони не обдурили очікувань — інтерес високий.

Гендиректор найбільшої української мережі кінотеатрів "Планета Кіно" Наталія Байдан розповіла Фокусу про ситуацію з попередніми продажами на фільм: "Попередні продажі квитків приблизно втричі перевищують середні показники. Це дуже непогано. Ситуація була б, звичайно, в рази кращою, якби не війна".

Ми поцікавилися, що відомо з інформаційних каналів Наталі щодо першої реакції на закриті прем'єри "Аватара-2" за кордоном.

"Мої знайомі, партнери з бізнесу, багато хто вже бачив фільм. Було кілька закритих показів у США і один у Лондоні. Ті, хто бачив, кажуть коротко — це виніс мозку. Просто офігіти! При чому повірте, це дуже досвідчені люди. Хвалять все: візуальні ефекти, якість зйомок, історію. Я вже бачила кілька рецензій, відгуки у твіттері, двома словами все те саме: виніс мозку".

Нагадаємо, що прем'єра в Україні "Аватара: Шлях води" вже 16 грудня.

Офіційний трейлер фільму "Аватар-2: Шлях води"

Зазначимо, в окремому матеріалі Фокус розповів про всі фішки майбутнього блокбастера "Аватар: Шлях води" Кемерона та перші західні рецензії на стрічку.