Біткоїн-майнери заробили понад $15 мільярдів у 2021 році, — Block Research

майнер, майнінг, обладнання для майнінгу
Фото: Getty Images

Найбільше криптодобувачі заробили в березні 2021 року – $1,75 млрд

Згідно зі звітом The Block Research, присвяченим перспективам цифрових активів у 2022 році, добувачі найпопулярнішого діджитал-активу, біткоїну, змогли заробити $15 млрд. Про це повідомляє видання theblockcrypto.com.

Згідно з документом, заробіток на майнінгу у 2021 році зріс на 206% порівняно з показниками минулого року.

"Варто зазначити, що майнінгові компанії продають свої накопичені цифрові активи для оплати електроенергії та інших ресурсів, а деякі майнери тримають частину здобутих монет", — повідомляє видання.

майнінг, діаграма, доходи
Доходи майнерів за 2021 рік
Фото: The Block Crypto Data.

Як показано на діаграмі, розрахунковий дохід від майнінгу досягнув піку в березні, коли криптодобувачі заробили близько $1,75 млрд, при цьому комісійні за транзакції становили $167 млн.

Прибуток майнерів, що отримується щодня, у жовтні перевищив $40 млн. Аналітики також зазначили зростання доходів на 275% після халвінгу (халвінг має на увазі скорочення на 50% (тобто на половину) винагороди за додавання нових блоків у блокчейн.) Він передбачений на програмному рівні і відбувається через кожні 210 тис. блоків, а це трапляється раз на 4 роки, — ред.). До халвінгу вдавалося заробляти від $14 до $18 млн на день.

майнери, графік, заробіток
Заробіток майнерів з 2017 до 2021 року
Фото: The Block Crypto Data.

Протягом року дохід від майнінгу біткоїнів підтримувався різким зростанням цін на цифрові активи, які досягли рекордного рівня на початку листопада.

Раніше ми повідомляли про те, що компанія RadioShack запустила криптопроєкт, сподіваючись залучити літніх, але багатих інвесторів.