Ілон Маск перейменував Twitter на Titter: принаймні зробив це за допомогою вивіски

Ілон Маск, твіттер, тіттер, twitter, titter, скандал
Фото: Колаж Focus.ua | Ілон Маск не вперше "жартує" на тему жіночих грудей.

Користувачі соцмережі відреагували на це так: "Чудовий жарт, якщо тобі 12 років".

Related video

Ілон Маск знову наробив галасу черговою своєю витівкою: він "перейменував" свою соцмережу Twitter зафарбувавши літеру "W" на вивісці будівлі своєї штаб-квартири в Сан-Франциско. Таким чином Twitter ("щебетання") тепер читається як Titter ("груди", хоча на слензі звучить грубіше).

На день раніше вже з'явилося фото, де вивіска просто завішана брезентом, проте Маск написав у своєму акаунті, що власник будівлі обурився і сказав, що компанія не має права змінювати літери в назві згідно із законом. Тоді Ілон розв'язав проблему просто — він зафарбував літеру, зберігши її на своєму місці.

Ілон Маск, твіттер, тіттер, twitter, titter, скандал Fullscreen
Замість брезенту Маск використав фарбу та зафарбував букву "W".
Фото: Скриншот

Користувачі відреагували на чергову буфонаду Ілона неоднозначно. Дехто, звичайно ж, підтримав свого кумира, і їм сподобався жарт. Інші сказали, що такий гумор "справді хороший, коли тобі 12 років". Також багато людей вважають це вчинком шовініста.

ІТ-журналісти зазначають, що Маск не вперше невдало жартує на тему жіночих грудей і таке траплялося раніше. Наприклад, у 2021 році він заявив, що збирається заснувати Техаський інститут технологій та науки (скорочено TITS). На щастя, чи, на жаль, Ілон так і не реалізував цей план.

Ілон Маск, твіттер, тіттер, twitter, titter, скандал Fullscreen
В Ілона Маска якийсь "пунктик" на тему жартів про жіночі груди.

Також користувачі кажуть, що поведінку Маска останнім часом складно назвати адекватною. Мабуть, дається взнаки напруга від того, що Twitter не в кращому фінансовому становищі, а Маск піддається критиці за свої невдалі управлінські та маркетингові ініціативи.

Раніше Фокус писав, що Ілон Маск не захотів видаляти твіт Медведєва про "зникнення України": виступає проти будь-якої цензури.