"Око Мордору зруйноване": дрон ЗСУ уразив російський комплекс "Муром-П" (відео)

Phoenix 03 Heavy UCAV, дрон, БПЛА, ЗСУ
Фото: Facebook | Український дрон Phoenix 03 Heavy UCAV знищив російський комплекс "Муром-П"

ЗС РФ встановили обладнання, щоб цілодобово слідкувати за діями ЗСУ, але БПЛА Phoenix 03 Heavy UCAV "засліпив" окупантів.

Related video

Дрон-камікадзе знищив російський комплекс спостереження "Муром-П" в окупованій частині Херсонської області. Віцепрем'єр-міністр України Михайло Федоров опублікував відеозапис та подробиці операції на своєму Telegram-каналі.

Українські військові помітили в одному з населених пунктів Херсонської області комплекс "Муром-П", за допомогою якого росіяни цілодобово спостерігали за територією та переміщеннями ЗСУ. Захисники України запустили FPV-дрон Phoenix 03 Heavy UCAV, куплений завдяки платформі UNITED24, і підірвали обладнання супротивника влучним ударом.

"Тепер так зване око Мордору зруйноване. До речі, передали на фронт вже 100 fpv-дронів Phoenix 03 Heavy ucav. Тому незабаром ворог втратить ще дуже багато техніки", — відзвітував Михайло Федоров.

Phoenix 03 Heavy UCAV — це ударний квадрокоптер, розроблений українською командою "Модуль-5". Він призначений для ураження живої сили та легкоброньованої техніки в будь-який час доби та в будь-яку погоду.

Як повідомив у Facebook один із розробників Олександр Лієв, у грудні літальний апарат пройшов випробування і був допущений Міноборони до експлуатації в ЗСУ. У березні "Модуль-5" надала українській армії першу сотню своїх БПЛА в межах державного контракту.

У березні військовий зв'язківець ЗСУ Сергій Флеш повідомив про застосування на фронті російських комплексів "Муром-М". Це мобільні пристрої, в основі яких камера й тепловізор. Встановлені на високих об'єктах, "Муром" автономно стежить за місцевістю й подає сигнал у разі виявлення людини або техніки.