Криптовалюта Dogecoin подорожчала приблизно у вісім разів після запису на Reddit

Dogecoin, криптовалюта
Фото: Відкриті джерела | Нині Dogecoin — 12-а криптовалюта у світі за своєю вартістю

Різке зростання почалося після призову купувати криптовалюта Dogecoin у співтоваристві r/SatoshiStreetBets на Reddit.

Related video

Курс криптовалюти Dogecoin за добу зріс на понад вісім разів і, таким чином, встановив новий максимум своєї вартості — понад 0,08 долара. Про це свідчать дані Tradingview.

Fullscreen
Фото: Скриншот

Станом на сьогодні курс дещо знизився і становить приблизно 0,05 долара.

За даними сервісу GoinGecko, наразі курс криптовалюти Dogecoin на 12-му місці серед світових криптовалют, хоча раніше їй вдалося піднятися на 9-й рядок.

Настільки швидке зростання вартості курсу почалося після призову купувати DODGE в співтоваристві r/SatoshiStreetBets на Reddit.

Fullscreen
Фото: Скриншот

У підсумку на зростання вартості Dodgecoin відреагував у себе у Twitter навіть Ілон Маск.

У 2020 році Маск уже говорив про перспективи використання технології Dogecoin в ролі світової фінансової системи, що призвело її зростання в 17%.

Як повідомлялося раніше, світовим регуляторам не подобається надзвичайна волатильність ринку криптовалюти і пов'язана з ним кримінальна активність.

Голова ЄЦБ Крістін Лагард назвала біткоїни "вкрай спекулятивним активом". За її словами, розслідування показали, що криптовалюта використовується для відмивання грошей. Лагард закликала до її глобального регулювання, можливо, на рівні G7 або G20: "Глобальна координація і багатосторонні дії необхідні".