Різке зростання курсу Dogecoin: онлайн-брокер Robinhood обмежив торгівлю криптовалютою

Robinhood, вартість, брокер, ціна, криптовалюта, криптовалюта, dogecoin
Фото: investing

Криптовалюта Dogecoin за добу здорожчала приблизно у вісім разів.

Related video

У п'ятницю, 29 січня, американський онлайн-сервіс фінансових послуг Robinhood почав обмежувати торгівлю криптовалютою. Рішення було прийнято на тлі різкого добового зростання вартості Dogecoin.

Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що вранці в п'ятницю користувачі Robinhood заявили про блокування послуг миттєвих депозитів для криптовалюти. Після цього онлайн-брокер Robinhood підтвердив, що встановив обмеження.

"Через неординарної ситуації на ринку ми тимчасово відключили можливість миттєвої покупки криптовалюти. Клієнти як і раніше можуть використовувати кошти на своїх рахунках для покупки активів. Ми продовжимо стежити за ситуацією на ринку і спілкуватися з нашими клієнтами", — заявив представник Robinhood.

Dogecoin створили в 2013 році на платформі Twitter і назвали на честь відомого мему Doge.

Robinhood — це онлайн-брокер, який дозволяє торгувати на біржі за допомогою мобільного додатку без комісії. Сервіс користується великою популярністю в США. Число клієнтів за підсумками 2020 року зросло до 13 млн.

Зазначимо, курс криптовалюти Dogecoin за добу зріс більше ніж у вісім разів і встановив новий максимум своєї вартості — більше ніж 0,08 долара. За даними сервісу GoinGecko, зараз курс криптовалюти Dogecoin знаходиться на 12-му місці серед світових криптовалют, хоча раніше сьогодні їй вдалося піднятися на 9-й рядок.

Настільки швидке зростання вартості курсу почалося після заклику купувати DODGE у спільноті r/SatoshiStreetBets на Reddit.