У Білорусі спростували інформацію про припинення поставок бензину А-95 в Україні, — ЗМІ

беларусь, білорусь, бензин, бензин а 95, а-95, БНК, БНК-Україна, спростування, білоруський бензин, Україна, фейк
Фото: "Акцент" | Бензин А-95

У "Білоруській нафтовій компанії" розсміялися на питання журналістів і запевнили, що "ніхто не збирається зупиняти продаж палива".

Сьогодні, 28 травня, в українських ЗМІ почала поширюватися інформація про те, що Білорусь нібито має намір припинити поставки в Україну бензину А-95. Втім, співробітники порталу APnews звернулися з цього питання у ЗАТ "Білоруська нафтова компанія", де їх запевнили, що ці відомості не відповідають дійсності.

"Ніхто нічого не закриває. За будь-якими коментарями звертайтеся в нашу дочірню компанію "БНК-Україна". Саме вона забезпечує паливом", — сказав розсміявшись начальник управління експортних продажів компанії Сергій Савицький.

В "БНК-Україна" співробітникам APnews розповіли, що поки не коментують цю історію, проте вони вже займаються підготовкою офіційної відповіді, яку незабаром нададуть ЗМІ.

Примітно, що журналістів видання "Вести" представники компанії "БНК-Україна" запевнили, що на сьогодні будь-яких заборон на поставки А-95 та інших видів палива не існує. Заступник гендиректора імпортера Сергій Мельников наголосив, що обсяги поставок найближчим часом можуть знизитися лише через плановий ремонт Мозирського НПЗ.

Зазначимо, інформацію про "припинення поставок бензину А-95" на український ринок почали повідомляти ЗМІ "з посиланням на свої джерела" вранці 28 травня. Повідомлялося, що саме Білорусь забезпечує 50% цього виду палива в Україні.

26 травня директор ТОВ "Консалтингова група А-95" стверджував, що зупиняти поставки палива білоруська сторона не стане навіть якщо будуть введені санкції.