Автори
Олександр Карпюк

Олександр Карпюк

Бізнесмен, волонтер, відомий під псевдонімом Serg Marco
Всього: 9 публікацій
  • "Здати Бахмут — це виводити наші війська під штурмовими діями ворога. Скільки там буде загиблих і полонених, поки ми відступимо, фортифікуємо нову лінію і вирівняємо оборону? А якщо не зможемо і у нас там посиплеться фронт? Так, ситуація в Бахмуті важка, але є і більш фатальні варіанти. Думка.

  • "Тисячі зеків, яких у Росії використовують як легку піхоту, використовуючи тактику малих груп, йдуть в атаку. Їхнє завдання — прослизнути малою групою і застрибнути в окопи, зайнявши там кругову оборону". Думка.

  • Позицію тримало десять хлопців. У живих залишилось троє. Їх не могли поміняти чотири дні. Комбриг ходив чорний, як сама смерть, зривався, постійно аналізував, що можна робити. Але витягнути на ротацію їх не вдавалося. Час, коли кожна хвилина — вічність. Коли кожен шорох — укол адреналіну в мозок. І ось, що сталося на пʼятий день.

  • "Дрони — це невіддільний комплекс цієї війни. Аеророзвідники ведуть снайперські групи, супроводжують пересування колон, забезпечують роботу диверсійно-розвідувальних груп, координують наступи, розкривають системи ППО/РЕБ, знаходять цілі та координують роботу ударних БПЛА та баражуючих боєприпасів. Тобто, спектр широкий, а поле бою напхане РЕБом і ППО. Водночас у цивільного суспільства дещо спотворене розуміння роботи аеророзвідників, тому я спробую описати деякі ситуації, щоб ви зрозуміли пріоритети". Думка.

  • "Україна назавжди змінила принципи морського бою. Не Америка, не якась інша високотехнологічна країна НАТО. А Україна. Розробила, забезпечила необхідну секретність проєкту, проникла до Севастопольської бухти та атакувала кораблі Чорноморського флоту. Дев'ять років тому Росія анексувала Крим, щоб мати власну базу для Чорноморського флоту. Через дев'ять років Україна зробила Чорноморський флот марним". Думка.

  • "У телеграм-каналах того ж Стрєлкова не раз порушувалося питання про необхідність російської мобілізації, якщо вони взагалі планують якось конкурентно воювати в майбутньому. І є нерозуміння, чому "хороший цар" Путін не оголошує таку необхідну мобілізацію. Крайніми роблять Шойгу й інших, мовляв, бояри — погані, а цар — ну, ви в курсі. Пояснюю, чому так відбувається”. Думка.

  • "Росія пристосовується. По захоплених селах орки ходять у цивільному. Все частіше використовують транспорт без знаків Z. Склади дроблять, маскують. Переміщення вночі. Штаби переміщують у безлюдні райони. Із сіл переходять у посадки та бліндажі. А коли вони пристосуються, Росія буде готова вдарити всім, що має". Думка.

  • "Таких випадків, які відбулися в Києві та Кременчуці, ставатиме все більше. Чим більше ми їх знищуватимемо, чим ефективніше працюватиме натовська зброя — тим частіше Росія використовуватиме звичайний тероризм для залякування мирного населення". Думка.

  • "Нещодавно був допис від Залужного з проханням вірити в ЗСУ. Низка людей сприйняли його скептично, мовляв, подивіться на Маріуполь, на Херсон, що ви нас заколисуєте з вимогою вірити, давайте пруфи. Так ось що я вам поясню". Думка.