Автори
Масі Найєм

Масі Найєм

Адвокат, правозахисник, військовослужбовець ЗСУ
Адвокат, правозахисник, військовослужбовець ЗСУ
Всього: 4 публікації
  • Якось так склалося, що проблеми військових, які зазнали поранень, державу особливо не хвилюють. Адвокат, боєць ЗСУ Масі Найєм, який пройшов через ці кола пекла, закликає змінити ситуацію.

  • "Якщо вас фізично врятували – ви перемогли і ця перемога лише на умовних 40%. Але умовних 60% — це перемогти наслідки поранення в зміненій психіці. Тобто 40% залежить від інших, від лікарів, за що їм низькій уклін. А далі ти сам, зовсім сам". Думка

  • "Я юрист і я розвідник. Якось, готуючись до виїзду на нуль, я одягнув бронік, пояс і каску. Серце билося швидше. Відчуття було, ніби я готуюся до побачення, а не до позицій ворога. Це був адреналін і, звичайно ж, страх. Страх потрапити в полон або бути пораненим. Але я не йшов помирати. Адже, якщо йти вмирати за волю, то якось це станеться. А якщо йти боротися за неї, то шанси зростають". Думка.

  • "Мені дуже добре там, де я служу. Я бачу сенс у виконанні поставлених завдань, і це настільки задовольняє мене, що потреби писати щось публічно для отримання стимулу у вигляді лайків немає. Але з тими, хто вперше на війні, я хочу поділитися деякими спостереженнями та порадами". Думка.