Автори
Зоя Казанжи

Зоя Казанжи

Журналістка, письменниця, членкиня ПЕН Україна
Всього: 4 публікації
  • "Якщо хтось пише плани на рік і розвішує їх у кабінеті, щоб "заробити 1 мільйон доларів" на посаді, яку зі своїх податків фінансують громадяни України, якщо суддя у своєму кабінеті приймає "ворожок і магів", щоб ті "наворожили" хорошу кар'єру, то це не про "брудну білизну". Це про те, що у них в умах і що вони творять на своїх посадах". Думка.

  • "На фото – бомбосховище. Ні, не у нас. В Гельсінкі, Фінляндія. Це місто в місті, де одночасно можуть сховатися до 500 тисяч мешканців. Фінська технологія бомбосховища — одна з найкращих у світі. Деякі приміщення здатні витримати не тільки сильні бомбардування, а і ядерні та хімічні атаки. В Одесі ж замість сховищ знову ремонтують дороги". Думка.

  • "Військовому керівництву я вірю значно більше, аніж іншим державним інституціям. Тому відхід із Лисичанська, а перед тим із Сєвєродонецька — для мене це про можливість нашим зберегтися. Утім і в Лисичанську, і в Сєвєродонецьку, як і у Львові, є ті, хто дійсно чекає на "руський мір". Думка.

  • "Не має бути жодної толерантності. Ні до російської церкви, ні до пам'ятників умовним булгаковим (у музеї перемістити, з відповідними табличками та поясненнями), ні до російської мови в освітніх, культурних, державних установах". Думка.