У США відкрита вакансія мрії: потрібно дивитися серіали від Netflix і їсти піцу

США, вакансія, робота, серіали, Netflix, піца
Фото: unsplash.com

Щасливчику, якому дістанеться вакантне місце, заплатять 500 доларів.

Related video

Американський сайт BonusFinder, що займається аналізом азартних ігор, відкрив найкращу вакансію у світі. Власники сайту шукають "професійного оглядача", завданням якого буде дивитися серіали від Netflix, їсти піцу і отримувати за це гроші.

Працівника наймають на короткостроковий період. Щасливчику, якому дістанеться це місце, заплатять 500 доларів.

"Ми шукаємо ідеального кандидата, який зможе розповісти про найкращі шоу Netflix, а також про найкращі піци з собою, щоб допомогти нам пережити ці неспокійні часи", — йдеться на сайті конкурсу.

Переможець конкурсу також отримає безкоштовний доступ для перегляду Netflix і бюджет на піцу.

Людина, відібрана з декількох кандидатів, повинна переглянути кілька серіалів і оцінити їх. Основні з висунутих критеріїв: акторська гра, цікавий сюжет, задоволеність епізодами і кінцівкою.

Крім серіалів людина буде оцінювати й піцу. Параметри оцінки: зовнішній вигляд, текстура тесту, смак, якість інгредієнтів начинки, тягучість сиру, співвідношення ціни та якості.

Переможця конкурсу оголосять 17 лютого.

До слова, раніше компанія BonusFinder проводила конкурси, щоб заплатити людям за тестування гамбургерів, морозива, цукерок та гарбузового пирога.

Відзначимо, раніше у Швеції Гетеборзький кінофестиваль оголосив про пошуки добровольця, який готовий відправитися на тиждень на відокремлений острів-маяк Патер Ностер. Добровольцю необхідно буде на самоті подивитися 60 фільмів з програми фестивалю. Для нього будуть підготовлені комфортні умови: їжа, напої та зручне ліжко. А ось ноутбук, смартфон і книги на маяку будуть заборонені.