Друг репера Dr. Dre розповів про стан виконавця, який потрапив до реанімації

Dr. Dre, репер, стан
Фото: hiphop4real.com | Фото: hiphop4real.com | Dr. Dre

За словами виконавця ICE T, репера вже виписали додому.

Related video

Американського репера Dr. Dre виписали з лікарні після того, як 5 січня його госпіталізували та перевели в реанімацію через аневризм судин мозку. Про це в п'ятницю, 15 січня, повідомив на своїй сторінці в Twitter його друг — виконавець ICE T.

"Оновлення: щойно спілкувався @drdre. Він тільки що повернувся додому. У безпеці та добре виглядає", — написав він у соціальній мережі.

Ice T, Dr.Dre Fullscreen
Фото: Скриншот

Нагадаємо, 5 січня Андре Ромелль Янг, відомий під псевдонімом Доктор Дре (Dr. Dre), був госпіталізований в Медичному центрі Седарс-Синай в Лос-Анджелесі після аневризму судин головного мозку.

Його стан був стабільним, але медики не знали, що стало причиною такого стану, тому проводили різні тести.

Зараз Dr. Dre знаходиться в процесі розлучення з колишньою дружиною Ніколь, яка вимагала від нього щомісячних виплат у розмірі 2 мільйонів доларів і ще 5 мільйонів на оплату послуг адвоката.

Сам Андре Ромеллу Янг 6 січня опублікував на своїй сторінці в Instagram студійну фотографію, в підписі до якої подякував сім'ї, друзям і шанувальникам за проявлений інтерес і слова підтримки.

Dr. Dre, стан Fullscreen
Фото: Скриншот

Раніше повідомлялося, що від 55-річного репера Dr. Dre пішла дружина після 24 років шлюбу.

Причиною розлучення Ніколь Янг назвала "несумісні відмінності" з культовим репером. Вона також вимагає присудити їй аліменти.