Князь Монако Альбер II постане перед судом через третю позашлюбну дитину

Альбер II, князь Монако
Фото: Monaco Tribune

У принца вже є двоє позашлюбних дітей: 28-річна дочка і 17-річний син. Альбер II визнав їх після позитивного ДНК-тесту.

Related video

У лютому 2021 року в Мілані почнеться судове засідання, де князь Монако Альбер II спробує оскаржити гучні заяви про те, що він є батьком 15-річної дівчинки, яка вважає себе його дочкою, повідомляє The Daily Mail.

Дитина нібито з'явилася від відносин з бразилійкою, з якою майбутній монарх познайомився в Ріо-де-Жанейро. Журналісти дізналися, що ще у вересні принц отримав лист від дівчини, яка стверджує, що вона — його пряма родичка.

"Я запитувала маму, де ти і чому не з нами. Не розумію, чому я виросла без батька і чому, коли я тебе знайшла, ти не хочеш мене бачити", — говорилося в тексті. Князь не став відповідати на нього, а тепер мати підлітка подала в суд.

Князь Монако Альбер II з княгинею Шарлін

34-річна позивачка, ім'я якої не може бути названо з юридичних причин, стверджує, що у неї був пристрасний роман з Альбером. 4 липня 2005 вона народила від нього дочку, ім'я якої також не розкривається.

Пікантності ситуації додає той момент, що з 2000 року князь вже зустрічався зі своєю майбутньою дружиною княгинею Шарлен, на якій одружився в 2011-му.

Адвокати позивача вимагають від Альбера пройти ДНК-тест. Таким же чином було доведено батьківство князя двох позашлюбних дітей. У травні 2005 року, незадовго до того, як він був зведений на престол як князь Монако, Альберт підтвердив, що є біологічним батьком Олександра, чиєю матір'ю була Ніколь Кост, колишня стюардеса Air France з Того. Тест ДНК в травні 2006 року також підтвердив, що князь є батьком Джазмін Грейс в результаті роману з Тамарою Ротоло, американкою. Йому довелося визнати дітей і виплатити гроші.

Згідно з укладеними фінансовими угодами, ні Джазмін Грейс Грімальді, якій зараз 28, ні 17-річний Олександр Грімальді-Кості не можуть претендувати на трон Монако.

Князь Монако Альбер II з позашлюбною дочкою Джазмін Грейс Грімальді

Що стосується історії з третьою позашлюбною дитиною, то адвокати відповідача стверджують, що реальних фактів і інтимних фото, які могли б довести, що у бразильської жінки і принца з Монако були відносини, немає. Вони мають намір подати зустрічний позов за вимагання і наклеп, оскільки мати дівчинки вже пригрозила зверненням в ЗМІ, якщо він не дасть грошей.

Дружина Альбера, княгиня Шарлін, дівоче прізвище якої Віттсток, була олімпійською плавчихою Південної Африки. Вона вперше зустріла майбутнього чоловіка на водних змаганнях в Монако в 2000 році. Через три роки після весілля у пари народилися близнюки Жак і Габріелла, які є офіційними спадкоємцями сім'ї.

Нагадаємо, в грудні минулого року княгиня Монако з'явилася на традиційному різдвяному святі, змінивши імідж. Вона виголила ліву частину голови, а щоб залишилися пасма вона коротко підстригли і пофарбувала їх в золотистий відтінок.