Реперка Бед Бейбі завела акаунт на OnlyFans і заробила $1 млн за 6 годин

Bhad Bhabie, реп, реп-виконавиця, модель, onlyfans
Фото: Instagram / bhadbhabie | Bhad Bhabie

26 березня дівчині виповнилося 18 років. Вона заявила, що тепер робитиме "все, що захоче" і завела акаунт на сайті для продажу "дорослого" контенту.

Американська реперка Бед Бейбі (Bhad Bhabie) розповіла, що за шість годин заробила понад $1 млн після своєї реєстрації на сайті OnlyFans. Про це пише Variety.

Фотографію з підтвердженням про заробіток вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Згідно фотографії, яка зробила реп-виконавиця, з цієї суми — $ 757 526 від підписок, $ 267 675 за платні повідомлення і $ 5502 чайових.

"Непогано для шести годин. Ми побили рекорд OnlyFans", — написала вона.

Варто відзначити, що Бед Бейбі 26 березня виповнилося 18 років.

"З цього моменту я буду робити все, що, чорт візьми, захочу", — написала вона в підписі своєї фотографії.

У 2017 році вона стала наймолодшою жінкою-репером, коли-небудь потрапила до чарту Billboard Hot 100 зі своїм дебютним синглом "These Heaux".

OnlyFans — інтернет-платформа, на якій автори контенту можуть поширювати свої роботи по платній підписці.

Сервіс став популярний завдяки своїй політиці щодо публікацій контенту "для дорослих". Платформа не блокує такий контент. Однак користувачі сервісу можуть публікувати і матеріали, які підходять для всіх. OnlyFans також популярний серед музикантів і фітнес-тренерів.

Нагадаємо, 27-річна Шарлі Роуз з англійського графства Ессекс, яка раніше служила в місцевій поліції, вирішила кардинально змінити своє життя. Через рік Шарлотта пішла зі служби, оскільки їй було не комфортно працювати в колективі, де переважали чоловіки. Дівчина зареєструвалася на OnlyFans в 2016 році і за кілька років зуміла заробити мільйони фунтів стерлінгів. За місяць дівчина отримує від 115 тисяч до 150 тисяч фунтів стерлінгів.