Louis Vuitton випустив сумочку у формі літака за ціною справжнього літака

Louis Vuitton, сумка, літак
Фото: Louis Vuitton

Вартість аксесуара, створеного Вірджилом Абло — 39 тисяч доларів.

Сумка Louis Vuitton, виконана у формі літака з чоловічої колекції осінь-зима 2021, надійшла у продаж. І вже викликала подив критиків своєю ціною. Про це пише CNN.

Одним з яскравих предметів колекції, створеної арт-директором чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджилом Абло, який одночасно працює виконавчим директором свого власного бренду Off-White, стала сумка у формі літака.

Louis Vuitton, сумка, літак

Цей аксесуар можна придбати за 39 тисяч доларів. Така ціна викликала подив у Мережі. Частина коментаторів зазначає, що дешевше можна купити справжній літак, нехай і невеликий. Або автомобіль.

Louis Vuitton, сумка, літак

Втім, сумка-літак не найдорожчий аксесуар від Louis Vuitton. У 2007 році дизайнери цього модного бренду створили Tribute Patchwork, яка коштувала 42 тисячі доларів. Сумка комбінувала в собі деталі 15 своїх "колег".

Louis Vuitton, сумка
Сумка Tribute Patchwork/Всі фото: Louis Vuitton

Незважаючи на вартість, всі 30 сумок Tribute розкупили: щасливими власницями сумочок з клаптів стали, наприклад, Бейонсе і Ріанна.

Але найдорожчою сумкою є аксесуар від італійського бренду Boarini Milanesi з Болоньї. Минулого року вони створили сумку зі шкіри алігатора, пофарбовану у бірюзовий колір, прикрашену десятьма метеликами з білого золота, діамантів, сапфірів і рідкісних турмалінів Параїба, що видобуваються в Бразилії.

Її вартість — 7 мільйонів доларів.