Особистий перукар принцеси Діани розповів, чому вона обрізала волосся (відео)

Принцеса Діана, зачіска, коротке волосся
Фото: Відкриті джерела | Принцеса Діана

Все почалося зі зйомки для британського Vogue в 1990 році та невинного жарту.

Знаменитий перукар-стиліст Сем Макнайт, який працював із вершками британського суспільства, в інтерв'ю Vogue Visionaries розповів, чому принцеса Діана раптово обрізала волосся, віддавши перевагу короткій зачісці.

За його словами, все починалося, як жарт, ще в 1990 році.

"Я вперше зустрів принцесу Уельську на зйомках. Ця довгонога блондинка забігає вгору по сходах, простягає руку, посміхається, вітається і змушує всіх нас розтанути, і це була принцеса Діана. У нас був дійсно прекрасний день. Ми робили портрети для британського Vogue, вона носила діадему, а я зробив її волосся коротким під діадемою", — згадує він.

Діана позувала знаменитому фотографу Патріку Демаршельє. На фото вона зображена в діадемі та білій довгій сукні. Кадр вийшов настільки знаковим, що Сем досі тримає магніт з його зображенням на своєму холодильнику.

Наприкінці знімального дня Діана запитала в Сема, що б він зробив з її волоссям, якби вона прийшла до нього за порадою. Він відповів: "Я б зрізав і почав все заново".

"Це був початок 90-х, і в той час у багатьох дівчат було коротке волосся, і ми від вигадливих зачісок рухалися до більш андрогінного, ділового шику 90-х. Діана сказала: "А чому б тобі просто не відрізати їх зараз?". Тоді я підстриг її ", — зазначив Макнайт.

Сем Макнайт розповів про роботу зі знаменитістю

Саме Макнайт чаклував над зачіскою Емми Корін, яка зіграла принцесу Діану в четвертому сезоні серіалу "Корона", коли та знімалася для обкладинки британського Vogue:

"Я пам'ятаю той день. Це була моя перша робота після першого карантину влітку 2020 року. Я пам'ятаю, коли мене попросили зайнятися Еммою, я не зовсім був упевнений, що я саме той, хто потрібен. Але врешті-решт все спрацювало. І насправді працювати з Еммою було задоволенням. Крім того, мене дуже вразило, наскільки Емма була схожа на принцесу Діану".

Емма Корін на обкладинці британського Vogue

Майнайт був особистим перукарем Діани до самої її смерті в 1997 році.

Нагадаємо, Чарльз Спенсер, єдиний брат покійної принцеси Діани і дядько принців Вільяма та Гаррі, показав у соцмережах будинок Олторп-хаус у Нортгемптонширі, де росла його сестра. Саме тут, у 1997 році, на маленькому острові посеред озера її і поховали після того, як вона загинула в паризькому тунелі перед мостом Альма на набережній Сени.