"Помірне свято": Celine представив осінньо-зимову колекцію для жінок (фото, відео)

Celine, показ, колекція
Фото: колаж Фокус | Показ Celine відбувся в одному з найкрасивіших місць Парижа

Модний будинок продовжує створювати колекції, в яких місцю епатажу поступається підкреслена практичність.

Креативний директор модного будинку Celine Еді Сліман вирішив вивести моду на новий рівень і "приземлити" світові тренди, зробивши їх більш повсякденними. Саме тому модні критики вже зазначили, що остання колекція бренду — це перехід "інтелігентної жінки Celine в міську дівчину Celine".

Колекція осінь-зима 2021 вийшла розслабленою, і в ній видно перекіс у сторону зручності носіння одягу над епатажем, колись притаманному бренду. Дизайнер пропонує носити худі, бомбери, кроп-топи, причому деякі з костюмної тканини, широкі джинси, які продовжують утримуватися в топі наймодніших позицій сезону, тренчі, жокейські чоботи з джинсами-скині, плісировані сукні спідниці, в які для відчуття помірного свята Сліман додав блиску, а також розбавив колекції напівпрозорими блузами з бантами, хижим принтом і візитною карткою Celine — костюмами підкреслено вузького крою з укороченими жакетами.

Показ колекції відбувся в садах Во-ле-Віконт у Парижі. Так дизайнер вже вдруге намагається поєднати моду, історію та красу, оскільки попередню чоловічу лінійку він демонстрував у замку Шамбор.

Музичним супроводом показу став саундтрек Un Day Dream із мелодією арфи, а яскравий фінал Сліман "запечатав" салютом.

Моделі дефілювали в садах Во-ле-Віконт у Парижі

Нагадаємо, Dior влаштував показ нової колекції в Шанхаї, де зібралися 1 000 гостей. Французький модний дім пропонує в новому осінньому сезоні максимум шику та блиску, а наряди бренду рясніють великими паєтками, металевими відтінками і різноманітністю форми та довжини.