У TikTok з'явилася абсолютна копія Гаррі Поттера (відео)

Гаррі Поттер, Деніел Редкліфф, Гаррі Поттер
Фото: коллаж Фокус | Фелікс Лало і його Деніел Редкліфф в образі Гаррі Поттера

На карантині Фелікс Лало вирішив використовувати свою схожість з казковим персонажем для розкрутки себе як музиканта.

25-річний французький музикант Фелікс Лало прославився в соцмережах не так своєю творчістю, скільки неймовірною схожістю з чарівником з всесвіту Джоан Роулінг Гаррі Поттером.

Сидячи на карантині, він захопився книгами про хлопчика-чарівника, перечитавши всі твори і переглянувши фільми з Деніелом Редкліффом у головній ролі. Уважно розглянувши себе в дзеркалі, він дійшов висновку, що зовні він схожий на Поттера, а круглі окуляри і намальований на лобі шрам ще більше переконали його в цьому.

@felixir_

The Dark Mark 💀⚡️ ##harrypotter ##foryoupage ##fyp ##hogwarts ##viral ##tiktok ##potterhead ##trend ##pourtoi ##foryou ##darkmark ##voldemort ##castle ##pottertok

♬ bury a friend - Billie Eilish

Як людина, яка прагне визнання, Лало тут же вирішив використовувати свою особливість. Він створив акаунт у TikTok і почав збирати перегляди, просто позуючи перед камерою в образі Гаррі Поттера. Популярність не змусила себе довго чекати, і сьогодні на його сторінку вже підписані понад 1,3 млн. чоловік, причому ця цифра стрімко зростає з кожним днем.

@felixir_

You want to date a lookalike, up until ... would you though ? 😂⚡️##harrypotter ##foryoupage ##fyp ##hogwarts ##viral ##tiktok ##potterhead ##trend ##pourtoi

♬ FACK by eminem - meez ♣︎

"Я познайомився з всесвітом Гаррі Поттера досить пізно. Першу книгу про маленького чарівника я прочитав ще в дитинстві, а через роки нарешті оцінив всю серію. Тоді ця історія заграла для мене новими фарбами. Додамо сюди увʼязнення вдома через карантин, і ось я вже сиджу в TikTok і знімаю ролики про свого двійника", — зізнавався пізніше Фелікс.

В образ Лало привніс свої моменти. Так, він зробив Гаррі більш сексуальним, надавши йому брутальності. У більшості опублікованих роликах Фелікс показує своє перетворення зі звичайного обивателя на знаменитого мага або ділиться фантазіями на тему, що було б, якби Гаррі навчався не в Грифіндорі, а в Слизерині.

@felixir_

When Ginny wants to meet in the Room of Requirement ⚡️ ##harrypotter ##foryoupage ##fyp ##pourtoi ##viral ##potterhead ##foryou ##hogwarts ##tiktok ##trend

♬ original sound - Stay hydrated 緯俺な

Однак разом з образом двійника Лало просуває і себе самого. На своїй сторінці у Facebook він публікує ролики, де співає під гітару. Там жодної згадки про його схожість з Гаррі Поттером немає .

Нагадаємо, що офіційний двійник соліста Depeche Mode Дейва Гаана, музикант Leo Luganskiy, який емігрував з Росії в США, порівняв обкладинки свого синглу Brdrline і оформлення нового альбому Земфіри "Бордерлайн", натякнувши на явну схожість цих робіт.