6-місячна дочка "мільйонера, який танцює" Джанлуки Вакі перенесла операцію (фото)

танцюючий мільйонер, Джанлука ВАК, дочка
Джанлука Вакі із Шерон Фонсека та дочкою Блу Єрусалимою

Рішення про проведення операції було ухвалене відразу після народження дитини. Лікарі вирішили почекати лише доти, доки дівчинка трохи зміцніє, щоб могла перенести втручання щодо виправлення патології під назвою "вовча паща".

Піврічна донька італійського бізнесмена Джанлуки Вакі, більше відомого як "мільйонер, який танцює" і його коханої Шерон Фонсекі Блу Єрусалима перенесла операцію, під час якої лікарі виправили у дівчинки дефект під назвою "вовча паща".

Про це батько малятка повідомив на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши знімок, на якому тримає Блу на руках.

"Раніше на цьому тижні у нашої дочки була операція з видалення вовчої пащі. Це був дуже складний та емоційний тиждень для нас, і ви вже можете уявити для неї... Коли ваша маленька дитина переживає щось настільки серйозне, як операція, дійсно вражає весь ваш світ як батька. Наш ангел не перестає нас дивувати! Вона була такою хороброю, спокійною і милою, що я так пишаюся тим, що я її батько! Зі сльозами на очах я кажу вам, що всім серцем переживаю за всіх батьків, які пережили досвід турботи про здоров'я своїх немовлят! Сподіваюся, ви, друзі, завжди захищені. Ми вдома. Ми так вдячні і щасливі!", — йдеться в публікації.

Джанлука ВАК, дочка, операція
Джанлука Віка з дочкою Блу Єрусалимі
Фото: Gianluca Vacchi/Instagram

Мама дівчинки опублікувала аналогічний допис, доповнивши його фотографіями та відео з лікарні.

Нагадаємо, плейбой і тусовщик Джанлука Вакі повідомив про те, що вперше став батьком у 53 роки, у жовтні минулого року. Відразу після народження лікарі діагностували у дитини патологію "вовча паща". Так називають розколину в середній частині піднебіння, яка виникає внаслідок незрощення двох половин піднебіння або двох відростків верхньої щелепи в період ембріонального розвитку. Було ухвалене рішення, що в найближчі кілька місяців, коли Блу трохи підросте, лікарі виправлять цю проблему.

З моделлю Шерон Фонсека Джанлука почав зустрічатися в 2018 році, після знайомства на зйомках кліпу. Незважаючи на 27-річну різницю у віці, пара щаслива разом.