"Вбивство" спадкоємця Гуччі потрапило в об'єктиви камер папараці (фото)

вбивство Гуччі, Мауріціо Гуччі, Патриція Реджани
Мауріціо Гуччі та Патриція Реджані

Вбиваючи Гуччі в 1995 році, кілер вистрілив у нього кілька разів, після чого зник на машині. Мауріціо помер на руках у швейцара, який став свідком злочину.

У Римі тривають зйомки картини Рідлі Скотта "Будинок Гуччі", в яких розповідається історія загибелі спадкоємця модного будинку Мауріціо. Чоловіка застрелили 27 березня 1995 року на порозі його офісу на вулиці Віа Палестро в Мілані, а за вбивством стояла колишня дружина Патриція Реджані, роль якої в картині виконує американська співачка й акторка Леді Гага.

Папараці невпинно стежать за зйомками, щоразу показуючи знімки, в яких розкривається процес створення картини. Так, вони вже підгледіли "весілля" Мауріціо та Патриції, показали Сальму Гаєк, яка грає медіума, що нібито спонукала колишню дружину Гуччі до вбивства, а тепер дійшла черга й до кульмінаційного моменту.

У мережі з'явилися знімки, на яких спійманий момент вбивства Мауріціо Гуччі. Чоловік підніметься сходами в офіс, біля якого його чекає кілер, а наступної секунди він стріляє в спину чоловікові.

Це вбивство вразило не тільки Італію, але й весь світ. Спочатку припускали, що за злочином стоїть місцева мафія, однак пізніше слідчі взяли в обіг Патрицію, яка після розлучення поливала Мауріціо брудом та відкрито бажала йому смерті.

Слідству вдалося довести причетність Реджані до вбивства. Її засудили до 26 років в'язниці, проте вона відсиділа лише 16 і була звільнена в 2014-му. В інтерв'ю ЗМІ "чорна вдова" зізнавалася, що замовила чоловіка, тому що він її "сильно дратував", а кілера найняла лише через те, що сама боялася промахнутися.

Кілерами стали вартовий міланського готелю Івано Савіоні, власник піцерії Ораціо Чікалов та автомеханік Бенедетто Чераулу. Вбивство колишнього чоловіка коштувало Патриції $350 000. Чікалов отримав довічний термін, оскільки саме він натиснув на курок, однак у в'язницю вирушили і двоє його спільників, а також подруга-медіум.

Основою фільму, над яким зараз працює Рідлі Скотт, стала книга Сари Гей Форден, видана в 2001 році, — "Будинок Гуччі: сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру та жадібності". Він вийде на екрани в листопаді 2021 року.

Однак уже зараз родичі головних героїв незадоволені певними моментами картини. Правнуки засновника модної імперії Gucci Гуччо Гуччі звернулися до режисера з проханням поважати спадщину їхньої сім'ї і назвали Аль Пачіно в ролі Альдо Гуччі "негарним".