Авторка хіта "Охрана, отмєна!" переїжджає в США, — ЗМІ

Jerry Heil, Яна Шемаєва, співачка
Фото: Скріншот відео | Яна Шемаєва в кліпі на пісню "Охрана, отмєна!"

Дівчина навчатиметься в Каліфорнійському університеті на композиторському відділенні.

25-річна українська співачка Яна Шемаєва, більш відома під сценічним псевдонімом Jerry Heil, їде в США, повідомляє Insider.ua з посиланням на слова генерального продюсера компанії Secret Service Entertainment Agency Михайла Ясинського.

Він уточнив, що переїзд повʼязаний з навчанням дівчини в Каліфорнійському університеті:

"Вона дорослішає і розвивається швидше, ніж змінюється соціум навколо. Тому ми вирішили, що Jerry Heil відправиться в США на навчання в Берклі на композиторське відділення, побувати в тому середовищі з музикантами, композиторами, продюсерами, сонграйтерами".

Продюсер не скидає з рахунків те, що Яна може залишитися в Штатах після закінчення навчання.

"Я хочу, щоб вона поварилася там і або повернулася з чимось новим, або, можливо, там і залишилася. Тому що Jerry Heil — людина унікального обдарування, яка може досягти успіху набагато більшого, ніж ми можемо собі уявити", — підкреслив він.

Імʼя Jerry Heil, відеоблогерки-співачки з Василькова стало відомим після того, як вона опублікувала в мережі ролик із піснею "Охрана, отмєна!". Незважаючи на те, що задовго до цього Яна, яка має музичну освіту, переспівувала пісні відомих українських виконавців, саме ця композиція стала її проривом. Як зізнавалася дівчина, за перші 5 хвилин після публікації в соцмережі ролик подивилися 10 тисяч осіб. За два роки на YouTube кліп набрав понад 17,5 млн. переглядів. Пісню називали "гімном АТБ", а один із користувачів зазначив: "Здавалося б, усього одна пісня… Але вона повністю вивела фразу "Охрана, отмєна!" з лексикону касирів".

Хіт "Охрана, отмєна!" став буквально народним

Нагадаємо, минулого року Jerry Heil пройшла у фінал національного відбору на "Євробачення".