У Джонні Деппа з'явилися вагомі докази брехні з боку Ембер Херд (фото, відео)

Джонні Депп, Ембер Херд, суд
Фото: колаж Фокус | Джонні Депп подав позов проти Ембер Херд на 50 млн. доларів

Дві бригади поліцейських не побачили в квартирі, де жили Джоні Депп і його екс-дружина Ембер Херд, жодних слідів бійки і погромів, про що розповідала колишня дружина актора на суді.

Голлівудський актор Джонні Депп заявив, що в нього є докази брехні Ембер Херд, яка звинувачує його в домашньому насильстві. Про це в ексклюзивному матеріалі повідомило видання Тhe Daily Mail.

За словами зірки, його колишня дружина набрехала, заявивши, що сталася бійка, і Джонні нібито розгромив їхній пентхаус і кинув телефон їй в обличчя. Його правоту підтверджують нові свідчення поліції і раніше не оприлюднені кадри з боді-камери.

Як відомо, Ембер Херд і її сторона підтримки давали свідчення на кількох судових справах, в яких говорилося, що Депп кинув їй телефон в обличчя і розгромив кухню їх пентхауса під час сумнозвісної бійки в травні 2016 року.

Але адвокати актора стверджують, що фото з ушкодженнями, враховуючи розбиті канделябри, розкидані на підлозі келихи і червоне вино, розлите на стіні і килимі, повністю розходяться з тим, що памʼятають правоохоронці, які оглядали житло зірок.

Чотири різні офіцери поліції Лос-Анджелесу відвідали квартиру пари в центрі Лос-Анджелесу протягом двох годин після того, як друзі Херд двічі набрали 911. Перші двоє поліцейських свідчили протягом останнього місяця, підтвердивши, що вони оглянули апартаменти вартістю 1,5 мільйони доларів, але не зафіксували жодних ушкоджень, слідів вандалізму або доказів злочину.

Друга група поліцейських, яка тієї ж ночі, але трохи пізніше приїхала в квартиру Деппа, зняла на боді-камери обстановку в приміщенні, і слідів погрому на кадрах немає від слова зовсім. Доказом тому слугує запис довжиною 3,5 хвилини, зроблений натільного камерою.

Захисник актора в суді Адам Волдман на підставі цих даних стверджує, що словам Херд про бійку та погром довіряти не можна.

"Ембер Херд і її друзі описали хаотичне та брудне місце злочину, але нещодавно оприлюднені відео з боді-камер поліції Лос-Анджелесу недвозначно показують, що пентхаус був повністю цілий, і що їх показання були ще однією грандіозною брехнею", — підкреслив адвокат у своїй заяві таблоїду.

Колишнє подружжя чекає новий суд в окрузі Фейрфакс, штат Вірджинія. Депп подав позов проти Херд на 50 млн доларів через статтю у Washington Post, в якій вона звинуватила його в домашньому насильстві. Цей скандал завдав удар по його репутації, і Депп втратив низку ролей. Так, він повинен був грати Гріндевальда в другій частині "Фантастичних звірів", але через суди його зняли з проекту. Тепер злого чарівника може зіграти Мадс Міккельсен.

Минулого року Високий суд Великобританії відхилив окремий позов Деппа про дозвіл на апеляцію у звʼязку зі статтею 2018 року в газеті The Sun, в якій він був названий "кривдником дружин".