Ніжно-рожева класика: у чому з'явилася в Парижі перша леді України (фото)

Олена Зеленська, Володимир Зеленський, Франція
Фото: Офис президента | Володимир та Олена Зеленська під час візиту до Франції

Дружина президента України традиційно віддала перевагу речам від вітчизняних брендів.

Перша леді України Олена Зеленська супроводжувала свого чоловіка під час офіційного візиту до Франції і знову опинилася в центрі уваги через обраний для зустрічі з президентським подружжям Макрон образ.

Дружина Володимира Зеленського традиційно вбралася в речі від українських майстрів, продемонструвавши любов до вітчизняних дизайнерів. Коли вона спускалася трапом літака, на ній був костюм ніжно-рожевого кольору бренду Lake Studio, що складається з приталеного жакета та спідниці-міді з шовку та кашеміру, з нової колекції THE SEEDS. Зазначимо, що перша леді найчастіше вибирає саме цю довжину.

Образ Олена Зеленська доповнила туфлями-човниками в тон. Яскравим елементом наряду став тонкий темно-коричневий ремінець на талії.

Що стосується вбрання дружини французького президента Бріжит Макрон, то вона вибрала для зустрічі темно-синю сукню від улюбленого нею Louis Vuitton, прикрашена впізнаваною монограмою бренду.

Під час візиту в Париж перша леді традиційно запустила аудіогід українською мовою у Версальському палаці, про що розповіла на своїй сторінці в Instagram.

"Саме у Версалі син гетьмана України Пилипа Орлика, а заодно й генерал-лейтенант королівської армії Людовика XV, кавалер ордена Святого Людовика Григорій Орлик відсвяткував своє весілля. Ми наполегливо працювали дев'ять місяців, щоб після закінчення карантину всі охочі відвідувачі Версальського палацу змогли почути екскурсію українською мовою. Весь цей час було необхідний для того, щоб провести переговори з Версалем, підписати договір, знайти підрядників для перекладу, редагування текстів, акторів озвучування, здійснити інтеграцію в додаток і тестування. Це був довгий, але дуже цікавий процес, який дав хороший результат", — написала вона.

У палаці Зеленська з'явилася в світлому тренчі, укорочених чорних брюках і білих кросівках.

Нагадаємо, під час візиту в Катар перша леді України продемонструвала талант українських дизайнерів.