Не лице, а маска: Мадонна поділилася черговою порцією змінених до невпізнання фото

Мадонна, фото
Фото: Instagram madonna

У гонитві за минулою молодістю виконавиця не гребує відкрито демонструвати, як добре навчилася користуватися фоторедактором.

63-річна американська співачка Мадонна наполегливо продовжує просувати у соцмережах дві речі — боротьбу з безконтрольним оборотом зброї на вулицях американських міст і власний "покращайзинг" за допомогою фоторедактора і фільтрів.

Так, артистка поділилася новою порцією знімків, на яких від її віку знову не залишилося і сліду. З фотографій на публіку дивиться жінка років, максимум, 35, з ідеальними рисами обличчя, що нагадують маску, без єдиної зморшки і вікових змін.

На ній — яскраво-синій костюм з декольте, на шиї — ланцюжки, а доповнюють образ окуляри в масивній чорній оправі.

Мадонна позує за поїданням пасти в компанії своєї приятельки, а також сидячи за столом у гордій самоті.

"Вечеряю з моєю найкращою подругою. Ми годуємо один одного нашими душами, а потім я занадто багато думаю і стаю примхливою", — підписала вона фото.

Трохи раніше Мадонна опублікувала відео, в якому закликала владу і поліцію посилити контроль за зброєю, маючи на увазі нові розстріли в США, де протягом тижня загинули кілька людей, зокрема двоє громадян були застрелені правоохоронцями. Як можна помітити, тут лице артистки не показують крупним планом, або ж воно приховане під балаклавою.

Нагадаємо, виконавиця вже не вперше намагається приховати свій реальний вік, "шліфуючи" власні фотографії у соціальних мережах до невпізнання. У минулому році Мадонна з розмахом відсвяткувала своє 62-річчя на Ямайці. На вечірці були коктейлі, марихуана і святковий торт, але ніхто не одягав маски незважаючи на коронавірус.