Батько-мільйонер супермоделі Джіджі Хадід, заявив, що вона "всього досягла сама"

Мохамед Хадід, Джіджі Хадід, Белла Хадід
Фото: Instagram mohamedhadid | Мохамед Хадід з дочками Джіджі і Белою

Забудовник Мохамед Хадід заявив, що його дочка не брала в нього "ні долара" і її популярність — тільки її заслуга

Мохамед Хадід, 72-річний власник будівельної компанії і батько супермоделей Джіджі і Белли Хадід, заявив, що його дочка Джіджі ніколи не брала в нього грошей і "всього добилася сама". Джіджі посіла сьоме місце в списку найбільш високооплачуваних моделей Forbes у 2018 році. Її статки оцінюють у понад 10 мільйонів доларів. Про це пише Daily Mail.

Втім, під опублікованим в Instagram постом його вже розкритикували за лицемірство. Оскільки дочка мільйонера явно мала більше можливостей досягти успіху, ніж дівчата її віку, які ростуть у менш привілейованих сім'ях.

Джіджі Хадід, модель, дитячі фото
Дитячі фото Джіджі Хадід, опубліковані батьком/Усі фото: Instagram mohamedhadid
Джіджі Хадід, модель, дитячі фото

25-річна Джіджі вчилася в приватній школі в Малібу, грала у волейбол і займалася верховою їздою на сімейному ранчо.

Мохамед запевняє, що її модельна кар'єра почалася у 2 роки, коли її "помітив" співзасновник Guess Пол Марчіано, однак промовчав про той факт, що вони з Полом давні друзі.

Мохамед Хадід
Мохамед Хадід у Марокко
Фото: Instagram mohamedhadid

Також фанати нагадали йому про той факт, що коли Джіджі переїхала в Нью-Йорк на навчання, то її мати Іоланда літала до дочки, щоб допомогти їй облаштуватися в шикарній квартирі в Сохо з двома спальнями за 2,45 мільйони доларів. Тоді Іоланда розповіла, що не хоче, щоб її дочка жила в гуртожитку, тому що тамтешня атмосфера буде відволікати її від навчання і модельної кар'єри. "Діти веселяться, розважаються і напиваються, а я хотіла, щоб вона дійсно зосередилася на своїй кар'єрі, адже їй потрібно вставати о п'ятій ранку і зніматися цілий день", — заявляла Іоланда, сама колишня модель.

Джіджі відновила свою модельну кар'єру після того, як закінчила навчання. У Нью-Йорку вона вивчала кримінальну психологію. У 2011 році вона підписала контракт з агентством IMG Models, відновила роботу з Марчіано і стала обличчям компанії Guess 2012 року. У лютому 2014 дебютувала на Тижні моди в Нью-Йорку в шоу Desigual. Вона є рекордсменом за кількістю обкладинок Vogue — понад 50.

Також успіху добилися й інші нащадки Мохамеда — його дочка Белла — також стала супермоделлю, син Анвар — дебютував у ролі моделі і запустив свій ювелірний бренд Martyre, а ще зустрічається із зірковою співачкою Дуа Ліпою.

Іоланда ван ден Херіка, Мохамед Хадід, белла Хадід, Джіджі Хадід
Мохамед Хадід, його друга дружина Іоланда ван ден Херіка, дочки Белла і Джіджі
Фото: Instagram mohamedhadid

Маріель і Алана Хадід, дочки Мохамеда від першої дружини Мері Батлер, стали підприємцями і дизайнерами. Перша випускає сонячні окуляри під брендом Hadid Eyewear, друга — випускає футболки під брендом Current Moji, а кілька років тому вона запустила лінію одягу й аксесуарів для американської марки Lou & Grey.

Мохамед Хадід
Мохамед Хадід із сином Анваром, дочками Маріель і Аланою
Мохамед Хадід
Мохамед Хадід з дочкою Аланою

Мохамед Хадід — син журналіста Анвара Хадіда, який працював на "Голосі Америки", у США переїхав у 14-річному віці. Його першим бізнес-проектом став нічний клуб, відкритий на острові Родос. У девелоперський бізнес Хадід прийшов через будівництво бізнес-центрів у Вашингтоні. Через 10 років він перебрався в Аспен — вибудував там The Ritz-Carlton. На початку нульових Хадід осів у Лос-Анджелесі і став одним з провідних забудовників у Беверлі-Хіллз. Найдорожчий його проект — Palazzo di Amore вартістю 195 мільйонів доларів. Мохамед активно працював на знаменитостей: у маєтку, збудованому компанією Хадіда, останні роки провів Майкл Джексон. Він захоплюється яхтовим і лижним спортом, у 1992 році навіть виступав за Йорданію в Зимових Олімпійських іграх, а також пише картини.

Він був одружений двічі і зберіг добрі стосунки з колишніми дружинами, Мері Батлер і колишньою моделлю Іоландою ван ден Херікою.

Мохамед Хадід
Мохамед Хадід з першою дружиною Мері Батлер
Фото: Instagram mohamedhadid
Шива Сафа, колишня дівчина, Мохамед Хадід
Шіва Сафай, колишня дівчина Мохамеда Хадіда
Фото: Instagram shivasafai

Мав стосунки з журналісткою і моделлю Шівою Сафай, яка була молодша за нього на 31 рік, проте пара розлучилася у 2019 році.