У Японії чоловіка заарештували за обман 35 коханок

Такаші Миягава, обман, коханки
Фото: Скриншот видео | Такаші Міягава примудрився одночасно обдурити 35 жінок

Постраждалі жінки створили "Асоціацію жертв", від імені якої і звернулися в поліцію з проханням покарати шахрая.

Related video

39-річний Такаші Міягава з японського регіону Кансай, який не має постійного місця проживання, був заарештований місцевою поліцією після того, як на нього заявили відразу 35 жінок, з якими він зустрічався, звинувативши його в обмані і шахрайстві, пише SoraNews24.

Чоловік, який працює в маркетинговій компанії, що торгує водневими насадками для душа та іншим обладнанням, зав'язував стосунки із самотніми жінками і вже незабаром запевняв їх, що все дуже серйозно, і в нього — далекосяжні плани щодо створення сім'ї.

Побачивши, що жертва дійшла до потрібної кондиції, Міягава починав натякати на те, що в нього скоро день народження, і він не відмовився б від подарунка.

Кожній зі своїх "майбутніх дружин" шахрай називав різну дату. 47-річній коханці він сказав, що його день народження — 22 лютого, а інший 40-річній жінці назвав дату в липні, третій, 35-річній коханій, натякнув, що святкує день народження у квітні. У відповідь ті купували йому одяг або ж дарували гроші.

Таким чином шахраєві вдалося обдурити принаймні 35 жінок, а сума витрачених ними грошей на подарунки становить до 100 тисяч єн ($ 925 доларів).

Популярність, що раптово звалилася на шахрая, його абсолютно не звеселила

Можливо, він і далі б промишляв подібним чином, але обдурені ним жінки якимось чином дізналися одне про одного і вирішили покарати шахрая. Вони створили "Асоціацію жертв" і заявили на Міягава в поліцію, яка і затримала його.

Наразі слідство у справі триває. На думку правоохоронців, жертв обману може бути набагато більше, і зараз поліція встановлює всіх постраждалих.

Раніше інший японець, який захоплюється мотоциклами, придумав спосіб, як набрати підписників для свого блогу в соцмережах. Він з 50-річного чоловіка за допомогою фоторедактора перетворював себе на красиву байкерку, розповідаючи користувачам, як ремонтувати свій транспорт і позуючи на фоні наймальовничіших місць країни.