Ентоні Гопкінс відсвяткував перемогу на "Оскарі" танцем із Сальмою Хаєк

сальма хайек, Ентоні Хопкінс, нагорода, оскар, танець
Фото: Скріншот | Сальма Хаєк та Ентоні Гопкінс

Відео з танцем під пісню Леонарда Коена поділилася власне акторка в Instagram. Нагороду Гопкінс отримав за роль у фільмі "Батько" режисера Флоріана Зеллера.

83-річний Ентоні Гопкінс, який минулої неділі став володарем другої премії "Оскар", але так і не з'явився на церемонії, все ж відсвяткував перемогу з 54-річною акторкою Сальмою Хаєк. Вони станцювали, святкуючи його тріумф. Відео танцю показала власне Сальма в соцмережах.

Свою перемогу в номінації "Кращий актор" Ентоні відсвяткував танцем під Dance Me to the End of Love Леонарда Коена й обіймами із Сальмою, з якою його пов'язує давня дружба.

"Святкуємо з королем Ентоні Гопкінсом його другий "Оскар" за екстраординарну гру у фільмі "Батько", — повідомила Хаєк у підписі до відео.

Відео всього за 12 годин із моменту публікації набрало більше 3 млн переглядів в Instagram.

У коментарях прихильники вже зазначили, що куди краще, ніж нудна церемонія, де, до речі, актор так і не з'явився. Його нагороду отримав Хоакін Фенікс. Гопкінс навіть не включився з вдячною промовою і записав її пізніше.

Актор опублікував відео, в якому повідомив, що для нього ця новина стала великою несподіванкою. Він висловив подяку Американській кіноакадемії, режисерові і своїй сім'ї.

Крім іншого, Ентоні Гопкінс віддав данину поваги померлому від раку акторові Чедвіку Боузману, який також претендував на приз за кращу чоловічу роль.

"Я хочу віддати належне Чедвік Боузману, якого забрали у нас занадто рано", — сказав Гопкінс. Він зазначив, що з урахуванням всіх обставин отримати статуетку для нього велика честь.

Він до речі, став найстаршим актором, який отримав заповітну статуетку в цій номінації. Вона стала у нього другою — першу він отримав за роль людожера Ганнібала Лектера у фільмі "Мовчання ягнят".