Носить уже 17 років: ЗМІ показали улюблене взуття Кейт Міддлтон

принц Вільям, Кейт Міддлтон, сімейна ферма
Фото: Getty Images | Кейт Міддлтон разом з чоловіком відвідали родинну фірму в Дарлінгтоні

Кейт уперше з'явилася в чоботях від Penelope Chilvers у 2004 році, будучи студенткою.

39-річна герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вчергове продемонструвала свою любов до вітчизняних брендів, а також зробила відсилання до усвідомленого споживання.

Під час візиту на сімейну ферму Стюарта і Клер Чепмен у Дарлінгтоні, які є учасниками програми Національної спілки фермерів (National Farmers' Union), спрямованої на підтримку сільського господарства і зайнятих у ньому людей у період пандемії коронавірусу, дружина принца Вільяма була в спортивній куртці за 190 фунтів стерлінгів від датської компанії Seeland з декількома своїми улюбленими речами, включаючи джинси скіні, затишний джемпер за 195 фунтів стерлінгів від екологічно чистого бренду Troy London і коричневі шкіряні чоботи на плоскій підошві від Penelope Chilvers завдовжки до коліна.

Це взуття в гардеробі Кейт міцно посіло своє місце ще у 2004 році, і папараці не раз помічали тоді ще дівчину принца, а потім — наречену і дружину в чоботях Penelope Chilvers за ціною 475 фунтів стерлінгів (659 доларів).

Уперше міс Міддлтон з'явилася в них у серпні 2004 року на виставці Game Fair в палаці Бленхейм. Тоді Кейт Міддлтон опинилася в центрі уваги після того, як вперше з'явилися новини про її стосунки з принцом Вільямом. Пара познайомилася, будучи студентами першого курсу Сент-Ендрюського університету.

Рівно через рік у цих же чоботях Кейт помітили, коли вона відвідала Геткомбський фестиваль триборства в Глостерширі.

Кейт Міддлтон, чоботи, взуття
Кейт Міддлтон, 2005 рік

У 2016 році вона була в них під час відвідування бутанського монастиря "Тигрове гніздо", а у 2018 році взула чоботи Penelope Chilvers, коли приїжджала в Лісову школу Сеєрс Крофт і Сад дикої природи в Паддінгтонській зоні відпочинку на заході Лондона, а потім використовувала їх під час турне по Канаді.

Кейт Міддлтон, чоботи
Кейт Міддлтон у лісовій школі Сеєрс Крофт
Фото: Getty Images
Кейт Міддлтон, принц Вільям
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter

У березні 2020 року Кейт вигуляла улюблені чоботи під час королівського візиту до Ірландії.

Кетрін Міддлтон, принц Вільям
Кейт Міддлтон та її чоловік принц Вільям під час візиту до Ірландії
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter
Кетрін Міддлтон, принц Вільям
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter

Невідомо, одні і ті ж це чоботи, які просто відмінно збереглися, чи Кейт прикупила другу пару, але в будь-якому випадку герцогиня зробила бренду відмінну рекламу.

Серед інших знаменитостей, які мають у гардеробі взуття від Penelope Chilvers, — Клаудія Шиффер, Алекса Чанг, Кіра Найтлі і Кейт Бланшетт.

Нагадаємо, що принц Вільям не може пробачити Меган Маркл те, що вона виставила його дружину в непривабливому світлі і винесла на публіку сімейні секрети.