Tika the Iggy: собака став модним інфлюенсером і зібрав мільйон підписників в Instagram

Тика, собака, модний блогер
Фото: коллаж Фокус | Тіка "радить" іншим собакам, як правильно вибирати наряди

Відео, у якому італійський хорт приміряє речі, у яких нікуди не піде, стало вірусним і зробило його популярним.

У кінці грудня минулого року в TikTok зʼявилася нова модна зірка на імʼя Тіка, яка приміряла колекцію чудових ансамблів, включаючи шубу зі штучного хутра, фліс у райдужну смужку та іншу красу. У закадровому тексті зазначалося, що хоча все це їй подобається, носити вона його не може і нікуди в ньому не піде, оскільки у світі бушує пандемія коронавірусу. Відео стало вірусним і зробило головну героїню дуже популярною. На сьогодні на неї в Instagram підписані вже понад мільйон осіб, а в TikTok — понад 1,2 млн. користувачів.

У цій історії найдивовижнішим є зовнішній вигляд модного інфлюенсера, оскільки Тіка — італійський хорт з Монреаля, що живе в південно-західному районі Вілле-Емара з власником Томасом Шапіро та його чоловіком.

Тика, левретка, собака
Тіка зі своїми господарями Томасом і Льюїсом
Фото: tika the iggy/Instagram

У соцмережах вона відома під ніком Tika the Iggy. Собака дуже швидко набула популярності, демонструючи дизайнерські речі для тварин, а секрет успіху в тому, що вона ототожнювала собою мільйони людей, які під час пандемії дивляться з тугою на шафи, забиті одягом, який нікуди носити.

@tikatheiggy

So many outfits. Maybe 2021? 😩 ##italiangreyhound ##fallfashion ##fyp ##dogclothes

♬ original sound - Lorena Pages

Тіка фактично вчить своїх підписників того, що, хоч би яким був одяг, можна носити і насолоджуватися модою просто заради розваги і самовираження, і необовʼязково вбиратися тільки для виходу кудись.

Від собаки в захваті такі знаменитості як Дженніфер Еністон, Даян Кітон і Ліззі, а інтервʼю з нею, точніше, з її господарями від імені Тікі навіть зʼявилося у Vogue.

Артистка Ліззі запозичила стиль у Тікі

Легендарний журнал мод показав читачам, як відтворити людські версії культових убрань Тіки.

Шапіро та його чоловік Льюїс придбали Тіку 9 років тому, коли жили у квартирі і потребували собаку, якій було б комфортно в невеликому просторі. Вони обидва виросли з великими собаками, тому спочатку були не в захваті від ідеї про невелику тварину, однак, вивчивши породу італійська хортів, швидко змінили свою думку.

Оскільки ці собаки дуже бояться холоду, вони потребують одягу. Господарі Тіки придбали багато визнаних теплих речей, пальто і пуховиків для неї, а потім дійшли висновку, що собача мода — це перспективно, і зробили свою улюбленицю модним оглядачем.

Зараз у Тіки понад 200 нарядів, і вони, як зазначають власники собаки, дуже комфортні і практичні, а це — головна умова при виборі одягу.

Нагадаємо, що в США під час шкільних змагань з бігу собака на кличку Холлі вибігла на стадіон і обігнала переможця лідера забігу. Біг пса на 100 метрів зайняв близько 10,5 секунд, що всього на 1 секунду більше, ніж світовий рекорд Усейна Болта на чемпіонаті світу 2009 року.