MONATIK представив весняно-літню колекцію власного бренду одягу (фото, відео)

MONATIK, колекція, одяг
Фото: колаж Фокус

Власне співак також взяв участь в зйомках колекції.

35-річний український співак, танцюрист і композитор Дмитро Монатик, більше відомий під сценічним псевдонімом MONATIK, представив нову колекцію речей бренду РитмоLove Shop сезону весна-літо, поділившись знімками та відео кампейну в соціальних мережах.

У лукбуці представлені в'язані кардигани світлого і темного кольорів, шорти з неоновим логотипом, купальники "Пам'ятка", подовжені футболки, літні шапочки в п'яти наймодніших кольорах палітри Pantone 2021, подовжена сорочка з вишивкою.

Колекція вийшла такою ж яскравою, як і літо. У ній переважали пильно-рожевий, лимонний, ірисовий, глибокий червоний і синій кольори, а також сірий.

За інформацією Insider, зйомки проходили в підводній фотостудії, а також на весняно-літньому тлі Лос-Анджелесу. Знімали колекцію Дмитро та Ліза Золотова. Власне Дмитро також з'явився в кадрі як модель.

Мало хто знає, але, крім успішної творчої кар'єри, артист має цікаве хобі. Він захоплюється малюванням. Ще в школі майбутня зірка малював друзям листівки і перемальовував улюблених персонажів, а коли став дорослим, то сам створив обкладинку для свого першого альбому. Це вміння знадобилося йому і на модному поприщі.

Нагадаємо, нещодавно артист вперше показав обличчя двох своїх синів, Данила та Платона. Разом із дітьми і дружиною Іриною він з'явився на обкладинці квітневого номера журналу L'Officiel Україна.