Волосся Курта Кобейна виставили на аукціоні в США (фото)

курт Кобейн, нірвана, nirvana, музикант
Фото: NME

Мінімальна ставка за пасмо засновника Nirvana становить $ 2500. Крім того, переможцю дістануться ексклюзивні фото зі стрижки.

Американський аукціон Iconic Auctions, що спеціалізується на музичних артефактах, виставив на торги пасмо волосся засновника групи Nirvana Курта Кобейна. Про це пише NME.

Відповідно до опису лота, пасма залишилися після стрижки, яку Кобейн зробив у 1989 році під час гастролей на підтримку дебютного студійного альбому Nirvana "Bleach".

"Цей єдиний у своєму роді артефакт недавно випущений на ринок і супроводжується бездоганною якістю", — сказано в описі.

Крім того, майбутній володар волосся музиканта отримає фотографії, зроблені під час самої стрижки. Початкова вартість лоту — $ 2500.

курт Кобейн, нірвана, nirvana, музикант
курт Кобейн, нірвана, nirvana, музикант

Дівчина з ножицями, яка зображена на фотографіях — знайома музиканта Тесса Осборн. Вона зберегла на пам'ять його волосся і надалі подарувала художниці із Сіетла Ніколь ДеПол після смерті Кобейна в 1994 році.

Надалі вони перейшли Джону Резнікоффу, чия колекція волосся знаменитостей визнана Книгою рекордів Гіннесса найбільшою у світі. Він і виставив волосся засновника Nirvanaна аукціон.

Нагадаємо, що в Новій Зеландії на онлайн-аукціон виставляли засушену голову крокодила, убитого особисто покійним принцом Філіпом 60 років тому.

Продавець — місцева жителька Сюзанна Кларк. Голова крокодила їй дісталася від дідуся, сера Персі Він-Харріса. 60 років тому він був губернатором Гамбії. А також прославився як яхтсмен і альпініст, який підкорив Еверест. Коли туди в 1957 році прибув з першим офіційним візитом принц Філіп, то його розважали в дусі того часу: повезли на полювання на річку Гамбія, де він і підстрелив крокодила.