Королеви обирають зелений: дружина іспанського монарха з'явилася на публіці в стильному платті

король, королева, Іспанія

Монарша особа взяла участь у нагородженні переможців літературних премій.

48-річна королева-консорт Іспанії Летиція відвідала церемонію вручення літературних нагород для дітей та молоді в будівлі Casa de America XIX століття в Мадриді, а фото із заходу опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Для виходу у світ вона вибрала стильне смарагдове плаття зі складками, візерунками і V-подібним вирізом. Образ вона доповнила невеликими сережками, золотим кільцем, подарованим дочками, парою чорних туфель на шпильці і такого ж кольору шкіряною сумкою. З огляду на те, що у світі бушує пандемія коронавірусу, Летиція не забула про запобіжні заходи, надягнувши захисну маску.

Як видно на фото, смарагдовий колір дуже личить монаршій персоні, а плаття облягає підтягнуту фігуру матері двох дочок-підлітків.

Королівська особа вручила переможцям премій Gran Angular і El Barco De Vapor в Casa de America їхні нагороди та виступила з промовою. Вона також поговорила з міністром освіти Іспанії Ісабель Селаа.

Минулого місяця король Іспанії та її чоловік король Феліпе VI вручили премію Сервантеса в Мадриді з нагоди Всесвітнього дня книги.

Як відомо, зелений і всі його відтінки — улюблений колір герцогині Кембриджської Кетрін, яка часто з'являється в ньому на заходах. Фокус навіть склав топ її кращих образів у зеленому.