"Правда гірша за брехню": Дзідзьо натякнув на брехню в звинуваченнях його дружини, з якою вони розлучаються

Dzidzio, Дзідзьо, михайло хома, ярослава Притула, SLAVIA, дружина, розлучення, Дзідзьо відповів дружині, Дзідзьо і SLAVIA розлучаються
Фото: instagram.com/dzidzio | Дзідзьо

SLAVIA заявила, що її чоловік часто ночував не вдома. Також люди з оточення музиканта почали вселяти їй думки про можливі зради Дзідзьо.

Український співак і музикант Михайло Хома (більш відомий як Дзідзьо) на своїй сторінці в Instagram натякнув на те, що його дружина Ярослава (виконавиця SLAVIA), з якою артист розлучається, збрехала в останніх її інтервʼю.

Так, Дзідзьо опублікував фотографію, на якій він лежить посеред поля і тримається за ланцюг з відкритими наручниками. Знімок музикант супроводив наступним віршем:

"Прикрилась чистотою підлість

І вилізла на слуп.

Завила на весь світ жалійка,

Так неприємно пахне бруд.

Собаки брешуть, вітер носить,

А я тихесенько мовчу.

Нікому правди не розкажу,

Бо правда — гірша за брехню…"

Також в публікації Дзідзьо зазначив, що цей вірш написав він сам.

Дзідзьо, SLAVIA, розлучення, інстаграм, Instagram, звинувачення, вірш, вірш Dzidzio
Дзідзьо відповів на звинувачення SLAVIA віршем
Фото: скриншот

Відзначимо, в недавньому інтервʼю YouTube-каналу Rostyslove Production Ярослава заявила, що Дзідзьо нібито фліртував зі співачкою Ольгою Цибульської, яка є їх кумою.

Втім, за словами SLAVIA, вона є неконфліктною людиною, тому зʼясовувати стосунки з колегою не хотіла. Самому Дзідзьо ж вона нібито заявляла, що їй не подобається формат його стосунків з Цибульською.

"Оля підігрівала чутки, не спростовувала їх. В якийсь момент я зрозуміла, що є якась грань, а далі мій терпець урвався, мені стало неприємно і боляче", — зазначила Ярослава.

Ведучий під час розмови також розповів, що раніше ходили чутки, нібито сина Нестора Цибульська народила саме від Дзідзьо.

В інтервʼю "Слава +" SLAVIA заявила, що останню крапку в їх відносинах поставив сам Дзідзьо, зʼїхавши на окрему квартиру. За її словами, до переїзду музикант нібито регулярно ночував на студії.

"Потім в якийсь момент сказав" Я знайшов квартиру, я тут поживу". До цього все плавно йшло", — розповіла Ярослава.

Також Slavia зазначила, що думки про можливі зради почали виникати через те, що їх їй вселяли люди з оточення чоловіка.

"Я не жертва. Я ніколи не говорила, що Михайло зраджував. Я говорила, що почався гурт, у них почалася робота, концерти, часто вдома не було. Я підозрювала, що це може бути", — сказала під час розмови виконавиця.

Примітно, що перебували у відносинах Ярослава і Михайло Хома близько 20 років. Одружилися вони у 2013 році.

Відзначимо, на початку травня про своє розлучення оголосили Мелінда і Білл Гейтс. Подружжя провело в шлюбі 27 років.

Також нещодавно стало відомо про розлучення Кім Кардаш'ян і Каньє Веста. За інформацією ЗМІ, після такого рішення зоряне подружжя почало спілкуватися одне з одним тільки через охоронців.