Яскраве літо 2021: Swarovski представив нову колекцію прикрас

Swarovski, колекція, літо 2021
Фото: коллаж Фокус

У колекції представлені як монохромні вироби, так і яскраві прикраси незвичайних форм і забарвлень.

Австрійський ювелірний бренд Swarovski представив колекцію прикрас, враховуючи всі найостанніші тренди літа-2021.

У новій лінійці, представленій на сайті компанії, основний акцент зроблено на яскравість. У ній багато різнокольорових каменів, оригінальних форм і бунтарства.

Так, серія Harmonia — це каблучки, сережки, браслети, чокери і кольє, в центрі яких — великий кристал в огранюванні "подушка". Чорна основа і білі камені ідеально підійдуть для тих, хто в будь-який сезон залишається прихильником класики. Королева нової колекції — це кольє-чокер з величезними кристалами у польоті.

А ось Dulcis — цієї буяння кольору і кращий варіант доповнити яскраві літні луки. У лінійці представлені коктейльні каблучки незвичайної форми і кольору, сережки-пусети і підвіски.

Curiosa підійде для тих, хто любить класику, проте не проти яскравих кольорів. Чого варта тільки моно-сережка Curiosa у формі ромбів, яка замінить будь-які інші прикраси.

Для коктейльної вечірки бренд пропонує серії Millenia, Chroma та інші. Великі кристали, яскраві кольори та оригінальний дизайн стануть топовими аксесуарами у скриньці модниць.

Як відомо, креативним директором бренду зараз є Джованна Батталья-Енгельберт, призначена на цю посаду рік тому. Вона почала ребрендинг компанії, і перші його результати були показані у рекламному ролику за участю зірок світової величини. Відео знімалося в столиці України.