Піт Доерті, колишній хлопець Кейт Мосс і Емі Вайнгаус, одружився з давньою подругою

Піт Доерті, весілля, Піт Доерті кейт мосс, колишній кейт мосс
Фото: Getty Images

Рок-музикант довгий час лікувався від наркозалежності, а наразі живе у французькій глибинці

Related video

Відомий британський рок-музикант Піт Доерті, чиє ім'я не сходило з перших сторінок таблоїдів кілька років тому, несподівано одружився через два дні після того, як оголосив про заручини. Про це пише The Sun.

Його обраницею стала його давня подруга Катя де Відас. Пара побралася всього два дні тому, а до цього кілька років жила разом.

Піт Доерті, катя де Відасе, Піт Доерті весілля Fullscreen
Весілля Піта Доерті і Каті де Відас
Фото: Instagram katiadevidas

Катя є учасницею групи Піта Puta Madres, де вона грає на фортепіано та клавішних. Піт, який довгий час страждав від алкогольної та наркотичної залежності, тепер веде спокійне життя у французькій глибинці. І за його власним зізнанням, замість спиртного надає перевагу "стакану води".

Піт Доерті, музикант Fullscreen
Піт Доерті і члени його групи
Фото: Instagram katiadevidas

На початку 2000-х Піт Доерті, фронтмен груп Babyshambles і Libertines був завсідником вечірок, брав участь у модних показах, зустрічався з моделями і був обличчям рекламної кампанії Roberto Cavalli.

Серед його дівчат були Емі Вайнгаус і Кейт Мосс. Причому останній відносини з Пітом ледь не коштували кар'єри.

Піт Доерті, кейт мосс Fullscreen
Піт Доерті і Кейт Мосс
Фото: Getty Images

Кейт сфотографували, коли вона вживала кокаїн, модні бренди розірвали з нею контракти і перестали запрошувати на покази. Врятували модель Елтон Джон і Стелла Маккартні. Вони помістили її в реабілітаційну клініку і публічно виступили на її захист. Після виходу з клініки, Мосс розірвала відносини з Доерті. Він відзначив розставання тим, що написав портрет колишньої коханої своєю кров'ю.