Легендарний актор Крістофер Вокен знищив оригінальний малюнок Бенксі

Крістофер Уокен
Фото: ВВС | Крістофер Вокен та його партнери із серіалу "Злочинці"

Про те, що малюнок справді створив знаменитий вуличний художник Бенксі, обличчя якого ніхто ніколи не бачив, підтвердила команда серіалу "Злочинці".

Related video

78-річний американський актор Крістофер Вокен знищив оригінальне графіті знаменитого вуличного художника Бенксі під час зйомок комедійного серіалу "Злочинці" у Бристолі, зафарбувавши його за допомогою валика, повідомляє ВВС.

Щоправда, розцінювати його вчинок як акт вандалізму ніхто не став, оскільки Бенксі спеціально намалював щура з двома балончиками і підписав його для серіалу ВВС, дія якого відбувається в його рідному місті.

Бенксі Fullscreen
Малюнок, створений Бенксі, знищив Вокен
Фото: BBC/Big Talk/Four Eyes

Комедійна драма із шести частин розповідає про групу невдах, які ремонтують покинутий культурний центр у Бристолі в межах громадських робіт за скоєні ними злочини.

Крістофер грає Френка, персонаж якого завершує свої громадські роботи, зафарбовуючи графіті в кінцевому епізоді серіалу.

За сценарієм, виявивши малюнок, герой Вокена запитує свого офіцера за випробувальним терміном Даяну (яку грає Джесіка Ганнінг), чи варто йому зафарбувати його. Проте та відволікається і бачить малюнок, кажучи Френку, що ці графіті мають бути зафарбовані, а Френк робить те, що йому говорять.

Трейлер серіалу "Злочинці"

Про те, що актор замалював оригінальний витвір Бенксі, підтвердили представники знімальної групи:

"Ми можемо підтвердити, що малюнок наприкінці "Злочинців" був оригінальною роботою Бенксі, і що Крістофер Вокен зафарбував її під час зйомок цієї сцени, зрештою знищивши її".

Пізніше з'ясувалися деталі співпраці команди проєкту та Бенксі. Виявилося, що анонімний художник є великим шанувальником творчості Крістофера Вокена, а також був у захваті від того, що його рідний Бристоль покажуть у фільмі.

Герой Вокена зафарбовує творіння Бенксі

"Творча група вигадала сценарій мрії і зв'язалася з представниками художника в слабкій надії, що він зможе їм допомогти. Незабаром після цього вони виявили, що він був на тому місці, де вони знімали, і щось залишив. Вони не могли повірити у свою удачу, оскільки він намалював гігантського щура, використовуючи свою фірмову техніку трафаретного друку, а також свій відмінний підпис. Його єдиною умовою було те, щоб вони дійсно зафарбували його, і щоб це зробив його герой Крістофер, який тримає валик", — розповіло джерело The Sun.

Крістофер Вокен вважається найпродуктивнішим актором свого покоління. Навіть зараз він знімається в середньому в п'яти фільмах на рік і не відмовляється від жодних ролей, вважаючи кожну з них новим досвідом. Найвідоміші з його робіт – ролі у фільмах "Сонна лощина", "Злови мене, якщо зможеш", "Ірландець", "Сім психопатів", "Хлопці з Джерсі", "Влада переконань" та багато інших.

Раніше ми писали про те, що в жовтні частково знищену картину "Кохання у відрі для сміття" вуличного художника Бенксі продали на аукціоні за рекордні $25 мільйонів.