У сім'ї Арнольда Шварценеггера буде поповнення, — People

Арнольд Шварцнеггер
Фото: Arnold Schwarzenegger/Instagram | Арнольд Шварценеггер удруге стане дідом

Торішнього серпня старша дочка актора Кетрін подарувала йому онучку Лайлу Марію.

Related video

32-річна Кетрін Шварценеггер-Пратт, дочка голлівудського актора Арнольда Шварценеггера, яка має 16-місячну Лайлу Марію, знову стане мамою, повідомляє People з посиланням на свої джерела.

Вона та Кріс очікують появи малюка наступного року, проте на якому місяці вагітності Кетрін не уточнюється.

Пара ніяк не коментує новину, проте на сторінці Кетрін в Instagram під відео з її дискусією в межах подкасту під назвою BDA Baby (присвячений материнству та немовлятам) про розвиток мовлення в малюків користувачі вітають її з другою вагітністю.

Підписники Кетрін вітають її з новою вагітністю

Дочка Шварценеггера вийшла за зірку "Парку Юрського періоду", 42-річного Кріса Пратта в червні 2019 року, а вже в серпні 2020-го народила йому доньку. Кріс також має 9-річного сина від попереднього шлюбу з Анною Фаріс.

На честь першого дня народження Лайли в серпні Кетрін розповіла, як почувається в ролі матері маленької дівчинки, і поділилася рідкісним фото своєї дочки в Instagram.

Лайла Марія і Кетрін

Після народження Лейли Пратт зізнавався, що хотів би, щоб дружина ще подарувала йому дітей.

"Ми зробимо це. Мені, мабуть, доведеться поговорити про це з Кетрін, але мій план такий: поїхали!" — жартував він.

Нагадаємо, Арнольд Шварценеггер привітав старшу доньку з днем народження зворушливим чорно-білим фото, на якому він тримає її маленьку на руках. Крім Кетрін, у нього є ще четверо дітей, зокрема — позашлюбний син Джозеф Баена.