Джефф Безос придбав нерухомості на 600 мільйонів доларів

лорен санчес, джефф безос
Фото: Instagram laurenwsanchez

Наразі в мільярдера 14 особняків та квартир, які він купив за 23 роки.

Related video

Засновник Amazon Джефф Безос останнім часом не сходить з перших сторінок таблоїдів завдяки своїй космічній програмі, роману з Лорен Санчес і дуже дорогим угодам з нерухомістю. Про це пише Daily Mail.

Так, з'ясувалося, що Джефф, чиї статки оцінюють у 195 мільярдів доларів, має приголомшливу колекцію нерухомості. Вартість якої становить понад 600 мільйонів доларів.

Джефф купує особняки та квартири з 1998 року і наразі в нього 14 особняків та квартир. Вартість варіюється від 5 до 195 мільйонів доларів за об'єкт. Розташовується майно Безоса по всьому США: від Нью-Йорка до Техасу.

Останньою покупкою Безоса став величезний маєток на Гаваях, на острові Мауї, який він придбав за 78 мільйонів доларів. Таблоїди вважають, що маєток Джефф придбав, щоб, головним чином, порадувати свою подругу Лорен Санчес, котра любить активний відпочинок.

джефф безос, гавайї Fullscreen
Фото: Скриншот
джефф безос, гавайї Fullscreen
Маєток Джеффа Безоса на Гаваях
Фото: The Daily Mail

Місцеві жителі незадоволені популярністю свого острова серед багатіїв. Адже там нещодавно купив плантацію з особняком Марк Цукерберг, але Джефф і Лорен пожертвували велику суму гавайським благодійним організаціям, зокрема й тій, що займається охороною навколишнього середовища.

Наразі, як повідомляють інсайдери, Безос має намір придбати ще один будинок на Гаваях для своїх батьків у штаті Алоха, де вони люблять відпочивати.

Ще одну приголомшливу покупку Безос зробив у Нью-Йорку. Кілька років він скуповував квартири в Madison Square Park на П'ятій Авеню, і зараз йому належить величезний триповерховий пентхаус і три квартири під ним. Вартість апартаментів – понад 120 мільйонів доларів.

пентхаус, джефф безос, нью-йорк Fullscreen
Фото: Скриншот
пентхаус, джефф безос, нью-йорк Fullscreen
Пентхаус Джеффа Безоса в Нью-Йорку
Фото: Скриншот

У 2016 році мільярдер придбав за 23 мільйони доларів колишній музей текстилю, а нині величезний особняк у Вашингтоні, а також він має маєток у Техасі та маєток у Беверлі-Гіллз, який придбав за 165 мільйонів.

Ця історична будівля з гольф-полем колись була збудована для медіамагната Джека Ворнера.