Стало відомо, що колишній чоловік Меган Фокс думає про її заручини

Меган Фокс, Брайан Остін Грін, Machine Gun Kelly
Фото: Getty Images | Меган Фокс і Браян Остін Грін

Зірка серіалу "Беверлі-Гіллз", за словами друзів, щасливий за матір своїх дітей.

Related video

Напередодні акторка Меган Фокс побралася зі своїм бойфрендом Machine Gun Kelly. А сьогодні стало відомо, що про це думає колишній чоловік Меган — актор Браян Остін Грін, зірка молодіжного серіалу "Беверлі-Гіллз". Про це пише People.

Джерело, близьке до Браяна, розповіло, що він радий за Меган.

"Поки вони обидва виховують дітей, він щасливий за неї. Тим більше, що має дівчину, яка йому дуже подобається. Вони з Меган давно розлучилися зараз просто батьки спільних дітей", — сказав інсайдер.

Machine Gun Kelly, меган фокс Fullscreen
Меган Фокс і Machine Gun Kelly
Фото: Getty Images

В акторів троє спільних синів: Ноа, Бодхі та Джорні, який народився у 2016 році, після того, як Меган спочатку подала на розлучення, а потім відкликала заяву. Остаточно вони з Браяном розійшлися лише в 2020 році.

Також у Браяна є син Кассіус від акторки Ванесси Марсіл, з якою він разом знімався з "Беверлі-Гіллз".

Брайан Остін Грін, шарна берджесс, дівчина Fullscreen
Браян Остін Грін і його нова дівчина Шарна Берджесс
Фото: Instagram brianaustingreen
Брайан Остін Грін, діти Fullscreen
Браян Остін Грін із синами
Фото: Instagram brianaustingreen

Зараз він зустрічається із Шарною Берджесс, зіркою шоу "Танці із зірками". Пара познайомилася в кав'ярні, і вже через кілька побачень вони почали жити разом.

"На нашому першому побаченні ми просто повністю втратили рахунок часу, і наступного разу сталося те саме. Це так відрізнялося від усього, що я відчував раніше", — розповідав Браян в інтерв'ю.

Про причини розлучення Фокс і Гріна ширилося безліч чуток. Журналісти вирішили, що в усьому провиною був новий бойфренд Меган — репер Machine Gun Kelly, з яким вона почала стосунки відразу після розриву з Браяном. Однак ці чутки Фокс заперечила.

Раніше Меган і Браян зізнавалися, що дуже страждали від постійної уваги преси й орд папараці, які буквально брали в облогу їхній будинок.

Брайан Остін Грін, Люк Перрі, Беверлі-Хіллз Fullscreen
Браян Остін Грін і Люк Перрі під час зйомок у "Беверлі-Гіллз"
Фото: Instagram brianaustingreen

"Ми зневажаємо їх. Меган і я цінуємо наше приватне життя. І я не хочу думати про те, чи фотографує мене зараз хтось, особливо якщо поряд зі мною мої сини. Папараці фотографують нас, навіть коли я забираю дітей зі школи і це вже перебір", — розповідав Браян в інтерв'ю.

Нагадаємо, Machine Gun Kelly зробив пропозицію Меган, опустившись на одне коліно та подарувавши їй каблучку з діамантом і смарагдом.