Меттью Перрі оплакав Рівера Фенікса та поскаржився, що Кіану Рівз вижив

кіану рівз, меттью перрі, рівер фенікс, мемуари, скандал
Фото: Getty Images | Кіану Рівз опинився серед тих, кого ненавидить Меттью Перрі

З'ясувалося, що 53-річна зірка серіалу "Друзі" недолюблює Кіану Рівза.

Related video

Метью Перрі продовжує шокувати читачів своїми спогадами. Так, він написав, що сумує за смертю актора Рівера Фенікса, але поскаржився, що Кіану Рівз усе ще живий. Про це пише Page Six.

У своїх мемуарах під назвою "Друзі, коханці та велика жахлива річ" Меттью Перрі згадав про фільм "Одна ніч із життя Джиммі Рірдона", в якому дебютував у 1988 році.

Саме на зйомках цієї картини він і познайомився з Рівером Феніксом і, мабуть, потоваришував. Варто зазначити, що Рівер Фенікс, старший брат актора Хоакіна Фенікса, висхідна зірка та перспективний актор, помер у 1993 році на порозі нічного клубу Viper Room від передозування наркотиків. Йому було 23 роки.

З Кіану Рівзом вони були дуже дружні, Рівз називав Рівера "своїм найближчим другом". Але Меттью Перрі виявився не фанатом зірки "Матриці" та "Джона Віка".

"Чому такі оригінальні мислителі, як Рівер Фенікс і Гіт Леджер, вмирають, а Кіану Рівз усе ще ходить серед нас?" — йдеться в уривку з поки що не опублікованих мемуарів, який потрапив до рук журналістів.

кіану рівз, мій особистий штат айдахо, рівер фенікс Fullscreen
Кіану Рівз і Рівер Фенікс у фільмі "Мій особистий штат Айдахо"
Фото: Скриншот

53-річний Перрі поскаржився, що 58-річний Рівз пережив деяких зі своїх колег по фільму і згадав також про смерть коміка Кріса Фарлі, який помер у 1997 році, і який також був приятелем Кіану.

Перрі та Фарлі разом знялися в комедії режисера Крістофера Геста "Майже герої", яка була випущена через рік після смерті Фарлі.

"Я пробив дірку в стіні гримерки Дженніфер Еністон, коли дізнався про смерть Фарлі. А Кіану Рівз ходить серед нас", — йдеться у мемуарах Перрі.

меттью перрі, наркотики Fullscreen
Меттью Перрі багато років вживав наркотики
Фото: Instagram mattyperry4

У своїх мемуарах Перрі описує, як під час зйомок фільму в Чикаго між ним і Рівером встановився "міцний зв'язок", а також натякає на безталанність Кіану Рівза.

"Рівер був красивим чоловіком усередині та зовні й надто красивим для цього світу, як з'ясувалося. Завжди здається, що справді талановиті хлопці програють", — пише він.

Нагадаємо, Кіану Рівз і Рівер Фенікс разом знімалися у культовій картині "Мій особистий штат Айдахо". Вони були друзями, про що Кіану часто говорив в інтерв'ю. Рівер помер на руках свого брата Хоакіна, коли на сцені клубу Viper Room виступав Джонні Депп зі своїм гуртом.

А Меттью Перрі, після написання мемуарів, чесно розповів про свою наркозалежність, зізнавшись, що витратив на реабілітацію понад дев'ять мільйонів доларів і мало не помер.