Гейден Панеттьєр знову зійшлася з бойфрендом, який її бив

Хайден Панеттьєрі, домашнє насильство, колишня володимира кличко, Брайан Хікерсон
Фото: Instagram @haydenpanettiere | Акторка Гейден Панеттьєр

Колишня дівчина Володимира Кличка знову разом із Браяном Хікерсоном, з яким вона розійшлась у липні.

Related video

Гейден Панеттьєр, голлівудська зірка та колишня дівчина українського боксера Володимира Кличка, схоже, знову зустрічається із засудженим злочинцем Браяном Хікерсоном, який все ще перебуває на випробувальному терміні за жорстоке поводження з нею. Про це пише Daily Mail.

Парочку бачили в аеропорту Лос-Анджелеса. 33-річна акторка розійшлась з Хікерсоном у липні після складних стосунків, які тривали чотири роки.

Хікерсон перебуває на випробувальному терміні до 2025 року за домашнє насильство над акторкою у 2018 році.

Раніше цього року вона сказала, що їхні стосунки були "дуже темним і складним періодом" у її житті.

Вона також закликала інших жінок у подібних ситуаціях "звертатися по допомогу". Гейден була в депресії, також у неї почалися проблеми з алкоголем і наркотиками. Справа була настільки поганою, що вона передала опіку над дочкою Каєю Євдокією її батькові Володимиру Кличку.

Ще в березні Панеттьєр і Хікерсон потрапили до заголовків газет після того, як влаштували бійку в лос-анджелеському барі.

А в 2018 році його було заарештовано за те, що бив Гейден. Він провів 45 днів у в'язниці й отримав чотири роки умовно за домашнє насильство над акторкою. І до 2025 року Хікерсон перебуває на випробувальному терміні.

Хайден Панеттьєрі, домашнє насильство, колишня володимира кличко, Брайан Хікерсон Fullscreen
Гейден Панеттьєр і Браян Хікерсон
Фото: Скриншот

Він також повинен був відвідати 52 заняття з домашнього насильства і виплатити 500 доларів як відшкодування збитків.

Хікерсон був заарештований за кількома звинуваченнями у кримінальних злочинах, враховуючи тілесні ушкодження, два звинувачення в нападі із застосуванням смертоносної зброї та одне за залякування Панеттьєр. Він також зіткнувся зі звинуваченням у правопорушенні за завдання побоїв співмешканці.

Більшість звинувачень було знято.

Панеттьєр постила фото своїх синців в Instagram і писала, що "розповідає правду про те, що трапилося, сподіваючись, що її історія дасть іншим людям, які перебувають в образливих стосунках, можливість отримати допомогу, якої вони потребують і на яку заслуговують".

"Я готова зробити свій внесок, щоб ця людина ніколи більше нікому не завдала шкоди", — але, судячи з усього, Гейден знову дала колишньому бойфренду черговий шанс.

При цьому вона звинувачувала Кличка в тому, що він змусив її відмовитись від доньки. Хоча мала серйозні проблеми з алкоголем і наркотиками, з якими вона справляється досі.

Панеттьєр стверджує, що вона "не отримала жодних натяків" на те, що ситуація з опікою зміниться, але їй сказали, що просто може відвідувати доньку будь-коли.