Культову сукню Мерилін Монро продають за 73 мільйони гривень

речі мерилін монро, мерилін монро, аукціон, сукня мерилін монро
Фото: Getty Images | Мерилін Монро

Попри свою трагічну смерть шість десятиліть тому, зірка Старого Голлівуду ніколи не покидала загальної уваги.

Related video

Аукціонний будинок Gotta Have Rock and Roll виставив на продаж костюм, який Мерилін Монро носила під час свого весілля з Джо Ді Маджио у 1954 році. Про це повідомляє TMZ.

Ажіотаж навколо Мерилін посилився цього року після неоднозначного рішення Кім Кардаш'ян одягнути знамениту сукню зірочки "З Днем Народження, містере Президенте" на гала-концерті 2022 року, де вона нібито була пошкоджена.

Отримуючи вигоду з недавнього галасу, аукціонний будинок виставив на продаж консервативний костюм з весілля з зіркою "Нью-Йорк Янкіз".

Хоча це вбрання не є одним з її найвідоміших образів, очікується, що воно коштуватиме від 1,5 до 2 мільйонів доларів США.

Мерилін Монро та Джо Ді Маджио, 1954 рік Fullscreen
Мерилін Монро та Джо Ді Маджио, 1954 рік

Історичний одяг є темно-коричневим костюмом Serge, що складається з двох частин, з білим коміром на жакеті.

Відомо, що зірка купила костюм в універмазі Macy's, розташованому на Манхеттені в Нью-Йорку, а потім подарувала його свекрусі свого особистого фотографа Мілтона Гріна.

Торги вже відкрито, а аукціон триватиме до 9 грудня.

Нагадаємо, Кім Кардаш'ян цього року стала зіркою Met Gala, коли з'явилася в культовій сукні Мерилін Монро, в якій кіноактриса виконувала своє знамените "З Днем Народження, містере Президенте" для Джона Кеннеді у 1962 році. Але, щоб влізти у знамениту сукню, Кім довелося схуднути. Причому у дуже короткий термін.