Вийшов трейлер багатомільйонного фільму Меган Маркл і принца Гаррі

Меган Маркл стиль, принц Гаррі, королівська родина Британії, принц Гаррі мемуари, документальний фільм Меган Маркл
Фото: Instagram @people | Меган Маркл і принц Гаррі

Довгоочікуваний документальний фільм Netflix за участю Гаррі та Меган, схоже, скоро вийде на екрани.

Related video

Стримінговий сервіс Netflix випустив перший трейлер документального фільму про життя герцогів Сассекських. Повідомляється, що понад 100 мільйонів доларів отримали Меган Маркл і принц Гаррі за співпрацю з Netflix. Про це пише People.

Відео триває хвилину та починається зі щасливих чорно-білих фотографій пари з особистого архіву. Ми бачимо їхні усмішки, поцілунки, подорожі вагітної герцогині та голос за кадром, що ставить запитання, яке наразі залишається без відповіді: "Чому ви захотіли зняти цей документальний фільм?"

Однак, крім радісних моментів, глядачі побачать напружені дні в британській королівській родині, особливо на церемонії Дня Співдружності 2020 року.

Потім зображення стають похмурішими, і ми чуємо, як принц Гаррі дуже серйозно вимовляє ту саму зловісну фразу: "Ніхто не знає, що відбувається за зачиненими дверима". Незабаром після цього, можливо, як вибачення за те, що він розірвав відносини з рідним королівством і почав нове життя в Сполучених Штатах, він запевняє, що зробив усе можливе, щоб захистити свою сім'ю.

У першому трейлері Меган вимовляє єдину фразу, але також дуже показову та символічну: "Коли ставки такі високі, хіба не найголовніше — те, що ми розповідаємо нашу історію?".

Netflix ще не оголосив дату виходу, але закордонні ЗМІ повідомляють, що кінострічку транслюватимуть 8 грудня.

Постер фільму про Меган Маркл і принца Гаррі Fullscreen
Постер фільму про Меган Маркл і принца Гаррі
Фото: Netflix

Відомо, що дату виходу перенесли через повагу до королеви Єлизавети II після її смерті у вересні, а також через скарги на зображення британської королівської родини в серіалі "Корона", останній сезон якого вийшов 9 листопада 2022 року.

Нагадаємо, Меган Маркл і принц Гаррі зіграли в настільний теніс, рекламуючи "Ігри нескорених", міжнародні змагання колишніх і чинних військовослужбовців, поранених або інвалідів на службі.